Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érveljek a szüleimnek...

Hogyan érveljek a szüleimnek egy számítógép mellett?

Figyelt kérdés

17 vagyok, gimnazista. Jelenleg van egy 7-8 éves gépem, javában Windows XP-vel, amit már én érzek gáznak. Windows 7 nem hiszem hogy normális sebességgel futna rajta.


Szóval kinéztem egy normálisabb gépet, amivel ellenék kb 3-4 évig, viszont az körülbelül 175 ezer forint. Anyagilag inkább az alsó középkategóriát üssük, viszont most körülbelül van ennyi spórolt pénzünk.


Tanulmányi szempontból is jól jönne, mivel ha minden jól megy, érettségi után egyetemre megyek, meg azért jó lenne a barátaimmal is játszani szabadidőmben.



2017. jan. 15. 20:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
94%

59%-os BME-n végzett (hahaha) észlény. Tanulj már meg szöveget értelmezni, és a témáról beszélni.

Sértegetés meg a felvágás nagyon megy azt látom, de itt arról van szó, hogy a kérdező családja él x ezer ft-ból havonta. Innentől kezdve pont le van ejtve hogy a piacon mennyitől vannak ilyen vagy olyan kategóriás telók meg gépek. Sajnos a probléma szempontjából irreleváns. Hiába kezdesz itt kakaskodni hogy de te mennyiért vetted, senkit nem érdekel, és nem is fontos. Hihetetlen hogy ennyire nem látod az összefüggést.

Nehéz elhinni hogy valaki BME-t végzett ekkora ésszel ami neked van. KOmolyan 8 elemit nem nézek ki belőled mert csak a következőket tudod:

-sértegetni másokat

-lealázni másokat, felvágni

-nem a témáról beszélni (szövegértés ülj le 1-es)


Amúgy még egy utolsó: Műveltségünk abban mutatkozik meg ahogy a műveletlenekkel bánunk.

Ha ez előző válaszoló akivel olyan hangnemben beszéltél ahogy, tételezzük fel, szakmunkás lenne minimálbérért, akkor sem lenne jogod úgy bánni vele ahogy. Egy műveletlen prosztó paraszt vagy :) Szép kis bizonyítványt állítottál ki magadról, gratulálok!

2017. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
93%

Ne priviket küldözgess vállald már fel, hogy milyen unintelligens vagy:


Nem erdekel, hogy mit hiszel el vagy mit nem.;) Attol meg diplomam nekem van, nem neked. Nezz mar magadra, ennyire ne fajjon, hogy csoro vagy. Igen, lealazom azt, aki ugy jon nekem mint egy habzoszaju veszett korcs, normalis valaszt nem hiszem, hogy lehordtam volna. Te is ugy irsz mint egy tajparaszt, emberi kommunikaciora keptelen egyed vagy, ha nekem valaki nem tud normalisan irni (lasd: sajat magad), akkor ti tolem milyen reakciot vartok?:D Ostobak.



tessék lássa mindenki milyen értelmi szinten vagy :) Ez vagy te, más hozzáfűzni valóm nincs. Érdekes én vagyok az ostoba, mégis én vagyok aki képes személyeskedés és sárdobálás nélkül vitázni. Kettőnk közül én írtam normális hangnemben, ellenbe te ismeretlenül elhordasz mindennek. És miért? Mert felhívtam rá a figyelmed, hogy vannak családok akiknek nem telik drága dolgokra, pont. semmi többet nem írtam. Erre te??? Na? Akkor ki is prosztó?

Én csóró? Nincs diplomám???? :D :D Honnan veszed? Mert belátom, hogy vannak családok, akiknek nem telik több százezer ft-os dolgokra. Eddig is világos vagy hogy IQ nullás vagy most már azt is bebizonyítottad hogy EQ nullás is. Mert tudomásul veszem hogy van aki szegény még nem azt jelenti hogy én is az vagyok. Logika..:)


"aki ugy jon nekem mint egy habzoszaju veszett korcs, normalis valaszt nem hiszem, hogy lehordtam volna. Te is ugy irsz mint egy tajparaszt, emberi kommunikaciora keptelen egyed vagy, ha nekem valaki nem tud normalisan irni (lasd: sajat magad), "


:D Most ez komoly? Én vagyok a tajparaszt, meg a kommunikációra képtelen? Nézz már magadra te senkiházi. Úgy beszélsz olyan szavakat használsz mint egy utolsó c kategóriás. Gyalázkodsz, mocskolódsz és még más a hülye?

Azért mert nem nézem le a szegényeket tuti csóró vagyok és nincs diplomám? :D Hát ki vagy te? Teee értelmi és érzelmi nulla kis senki. Az emberiség legalja vagy, tök mindegy hol szereztél papírt. Ásd el magad.

2017. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
91%
32-es a neked privit küldözgető flegmára tökéletesen jellemző. Az embernek lehet ilyen-olyan diplomája mégis lehet hülye mint a segg. Találkoztam már olyannal aki tette magát a diplomája és a pénze miatt, de amikor munka volt, 3-4 óráig szarakodott sikertelenül azzal amit a "buta" szakmunkás megcsinált 10 perc alatt.
2017. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
91%

Hánynom kell az ilyen emberektől. Én sem keresek rosszul de eszembe nem jutna ilyen minősíthetetlen stílusban beszélni másokról. Remélem ez csak egy unatkozó troll, de vannak sajnos ilyen érzelmi nyomorék emberek.

De a vicc hogy szerinte még más a bunkó...mikor az 1. hsz-e is milyen bicskanyitogató stílusban íródott...

Azon meg végképp nem tudom mit lehet nem érteni, ha egy családnak nincs akkor nincs...áhh mindegy is, reménytelen.

2017. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!