Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek a jó kapcsolatunk...

Mit tehetek a jó kapcsolatunk érdekében?

Figyelt kérdés
Sajnos 17 évesen, 10 éve teherbe ejtettem egy 33 éves nő. Ő elakarta vetetni de nem hagytam. Válalni akartam a tetteim következményét(anyám peldáját követve,mert ő is kb. ennyi idősen szült).. Sokáig nem is én voltam papíron a gyermekem apja. De szerencsére már kiderült a dolog a gyermekem anyjának exe szemében is, és hivatalosan is én lettem az akkor még 3 éves fiam apja. Sajnos a szüleim mindig dolgoztak legfőképpen anyám volt munka mániás! és ha nem votak velem megakarták venni a szeretetem(sokáig egyke gyermek voltam de becsúszot a . A lényeg ,hogy nagyon szabadon voltam fogva. Anyám lepasszolt az alkalmazottjának és leginkább őt tartom szülő képében. De ő nem volt elég egyedül és nagyon "elkallódtam". Idősebb nők társaságát kerestem (volt köztük sok cifrább korú is) ittam volt ,hogy drogokba menekültem és így jött össze a kisfiam. Akkoriban nagyon mehéz volt , mert a szüleim nagyon pipák lettek ha detoxra kerültem vagy a gyereket csináltam. De lényeg ,hogy a fiam anyjának lett új "társa" együtt nevelték a kisfiam. Nekem is azóta lett kapcsolatom. Szintén egy gyermekes 43 éves nő, és nem tőle még egy kisfiam aki velem van. Nagyon elhanyagoltam a kisfiam aki ugye most már 10 éves. Találkoztunk 2 hetente és imádom. De egyszerűen most döbbentem rá, hogy kb. Azt érzi mint én amikor gyerek voltam. Fél tőlem és rosszul van ha rám kell néznie mintha idegennek nézne. Szeretném megjavítani a kapcsolatunkat, nekem sem volt könnyű az életem. MIT TEGYEK?

#szerelem #idősebb #Gyermeg #apa-fiú kapcs.
2017. jan. 16. 22:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibák miatt gyorsan irtam!pl. *voltam stb.
2017. jan. 16. 22:17
 2/9 A kérdező kommentje:
*becsúszott a húgom
2017. jan. 16. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom aki neveli azt tekinti az apjának, tőle elszakítani, mást beállítani annak a helyére nem egyszerű eset, főleg ha veled keveset van és fél tart is tőled. Egyre többet kellene együtt lennetek, együtt élnetek szerintem ahhoz, hogy igazi elvárt apa-fia kapcsolat(szerű) kialakuljon.
2017. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Elösször is hatalmas tisztelet, hogy így állsz a dolgokhoz. A legtöbb férfi ha teherbe ejt egy nőt véletlen, az általába kèzzel lábbal tiltakozik, hogy megszülessen és támogatja az abortuszt. Ha meg megszületik, akkor örülne, hogy a nő nem őt tekinti a gyerek apjának. Adj neki időt, hívd el programokra, érezze a szeretetedet, csináljatok apa-fia dolgokat, próbáld meg sűríteni az együttlétek tartalmát. :)
2017. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Bocsi,*becsúszott a húgom"


Hogy mid csúszott be?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2017. jan. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg nem akartam hozzászólni, de elolvastam az egyik választ... Mégis milyen nagy tiszteletet érdemel a kérdező? Általában azért tiltakoznak kézzel-lábbal a férfiak, ha becsúszik a gyerek, mert nem akarják felnevelni, eltartani, a saját idejüket elvesztegetni stb. A kérdező ezekből semmit sem vállalt, mégis miért érdemelne tiszteletet azért, mert lebeszélte az abortuszról a nőt?
2017. jan. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolat? Annak a gyereknek boldog élete van, van anyja-apja, aki szereti és figyel rá, gondoskodik róla. A legjobb amit tehetsz, hogy békén hagyod. Támogasd (anyagilag), kövesd az életét messzebbről, ha kellesz neki, majd megtalál. De most 10éves, jelenleg csak rombolni tudsz az életében.
2017. jan. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szép hogy erre rájöttél de sztem kicsit késő....

A kötődés születéstől fogva alakul, Te ebből kimaradtal. Én együtt éltem a gyerekem apjával mégsem alakult ki egy olyan kötődés kozottuk hogy szivesen menjen hozza a gyerek...

2017. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz ,hogy nem támogatom! Mindenét én fizetem, havonta van ,hogy több 100000-et kell nekik vinnem ,hogy "eltudják tartani" a gyerekem. Amit egyébként van egy olyan érzésem nem is a gyerekem kap. Úgy csúszott be a húgyom ,hogy egyke gyerek voltam de anyámég sikeresen megcsinálták "véletlen". Foglalkozom a fiammal,mindent megadok neki amire szüksége van. Csak a még sem érzem olyan közel magamhoz és szeretném tudni mit tegyek ,hogy olyan kapcsolatunk legyen mint a másik fiammal, és a párom fiával. Mert sajnos nem nyitott a közös programokra. Valahogy megkéne puhítanom. De nem tudom mivel tehetném.
2017. jan. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!