Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan esetet, amikor...

Ismertek olyan esetet, amikor a gyerek szólt a gyámügynek, rendőrségnek, tanárnak stb. , hogy verik otthon?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 22:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem az ilyen szülőket! Életre valók,csak nem erre! Felakasztanám mind,amelyik gyereket bántalmaz!


Majd vénségükre háláld meg nekik! Fetrengjenek a sz@rjukban,én biztos nem ápolnám!

Nem érdemelnék meg!

2017. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 7-8 évesen megkérdezte az alsó osztályos egyik tanárnő, hogy apám bántott-e, miután lila ujjfoltokkal a nyakamon és monoklival mentem be... Előzmény annyi, hogy a leckefüzetembe beírták, hogy beszélgettem a tanárral párhuzamosan, ejnye.

Én igent mondtam, nem csináltak semmit, a másik tanárnővel megbeszélték a helyzetem, de pletykálkodáson és szörnyülködésen kívül nem tettek mást.

2017. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

" azonnal elveszik, ebben #2-esnek igaza van, bármennyire is lehurrogják."


Igen, csakhogy az elvevés és hivatalos gyámság megszüntetés nem ugyanaz. Az utóbbi időbe telik, minden ügyintézés.

2017. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam tanúja ilyesminek.

Kislányommal feküdtem kórházban a fertőzőn egy ronda hasmenéssel.

Szomszédos kórteremben egy roma anyuka a volt a babájával.

Este mondta az ápoló, hogy ne ijedjek meg, ha reggel kiabálást hallok, mert tuti cirkusz lesz.

Mondta, hogy nem törődik rendesen a kicsivel az anyja, napok óta nem fürdette meg, stb. és a kórház szólt a gyámügynek, aki reggel jön és akkor fogja az anya megtudni, hogy bár kiengedik őket, ahogy ígérték, csak ő megy, nem viheti magával a kicsit.

Szóval esetenként tényleg gyorsan dolgoznak, én csak ennyit láttam belőle.

2017. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk volt ilyen. Rendszeresen kék foltosan mentem iskolába, amikor rákérdeztek, azt kellett mondani, hogy elestem. Aztán az egyik tanár elküldött az iskolaorvoshoz, aki nem tudta kihúzni belőlem, hogy mi történt. Nem sokkal ezután beteg lettem és mentünk oda az orvoshoz, a doki szólt anyámnak, hogy ha a közeljövőben is foltokat lát a gyereken, akkor annak következményei lesznek. Onnantól kezdve megoldotta foltok nélkül, a hajamat kezdte tépni és inkább a zsarolás, lelki bántalmazás eszközeivel élt.
2017. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kedves 23.-as, akkor olvasd el kérlek újra a hozzászólásomat, mert én sem azt írtam, hogy megszüntetik a gyámságot.

Egyébként nem takarító vagyok, de gondolom ilyen szövegértési képességekkel pont magadból indultál ki....

2017. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!