Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy dolgoztátok fel, hogy...

Ti hogy dolgoztátok fel, hogy örökre otthon fogtok lakni?

Figyelt kérdés
Mert nem kerestek annyi pénzt, hogy külön tudjatok menni, párotok meg soha nem lesz, mert nem kelletek senkinek, mert rondák vagytok?

2016. dec. 15. 11:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológus segítségét kérném.
2016. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok ennyire negatív felfogású. És teszek érte, hogy szép legyek (annak ellenére, hogy sose sminkelek).

20L

2016. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Ez a saját döntésed, nincs rajta mit feldolgozni.

Ha nem vagy elégedett a helyzeteddel, akkor lépjél!


Az ilyen önsajnáltatás után egy percig se csodáld, hogy senkinek nem kellesz, nem a külsőddel van baj!

2016. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem dolgoztam fel hanem tettem erte hogy maskepp legyen.
2016. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
nem feldolgozni kell hanem tenni ellene.
2016. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Duenna ***** válasza:
29%
Gondold el, hogy az ember az életében hány és hány lelki, testi és anyagi (pénz) probléma adódik, amit meg kell oldani. Ülj le, hunyd be a szemed, lazítsd el magad, és gondold végig, mi a probléma, hogyan alakult ki, és mi a teendő. De az a legjobb, ha leírod a problémákat, és mellé a lehetséges megoldásokat. Mindent írj le, ami csak az eszedbe jut. Hidd el, a megoldást is meg fogod találni közöttük! Kitartás! :)
2016. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
De pontosan, hogy a külsőmmel van probléma, undorítóan ronda vagyok, ezt kb. minden szembe jövő ember közli velem. A másik, hogy nincs diplomám, nem is lesz, csak érettségim meg szakmám van, ezzel meg nem válogathatok a munkahelyek között. Ráadásul falusi is vagyok, bejárós, a bérletet senki nem szereti fizetni, így marad a gyári meló 3 műszakban 80.000 Ft-ért.
2016. dec. 15. 12:24
 8/34 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok ilyen negatív. Én is úgy gondoltam, hogy nem igazán tudok elköltözni, csak ha lesz párom, mert ketten azért könnyebb. De nem így lett.

Jöttek a lehetőségek. Sokat dolgoztam. A munkám mellett mindenféle plusz munkákat elvállaltam. Volt, hogy minden napra volt másodállásom. Fiatal voltam, nem volt olyan megterhelő. Most nem bírnom már szerintem :)

Minden plusz pénzt félretettem és belevágtam. Csak egy kis garzont vettem. Azt cseréltem később nagyobbra.

És örülök, hogy egyedül csináltam és nem egy másik embertől függ a lakhatásom, mert ugye bármelyik párkapcsolat bármikor tönkremehet.

Te se mástól várd a megoldást, hanem egyedül próbálj meg boldogulni.

És persze nem azt várd, hogy 1-2 év alatt rögtön eléred a célodat.

Éld az életed, aztán majd jönnek a lehetőségek, csak meg kell látni és élni kell vele.

Olyan meg nincs, hogy valaki ronda. Ami az egyiknek szép, a másiknak ronda, és fordítva. Ha ápolt vagy, akkor már annyira nem lehet rossz a helyzet.

2016. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%

Tele van a gyakori ilyen megkeredett fiatalokkal.Nem kell csodálkozni,hogy nem kelletek senkinek így.És nem a külső miatt,hanem ez a negatív hozzállás kb minden embert eltaszít.

Ha nem keresel elég pénzt,akkor próbálj fejlődni a szakmádban,továbbképzésekre járni,esetleg más munkahely után nézni.

De nagyon sok olyan munka is van a Dunántúlon,ahol szállást is adnak a fizu mellé..Ez is egy jó kezdet lehet az önállósodáshoz.

Párkapcsolat terén meg előbb magadat tedd rendbe,találd meg magadban a szépet és fogadd el magad..Amíg te nem szereted magad,ne csodálkozz,hogy más sem fog tudni szeretni.

+ha tényleg nem vagy egy matyóhímzés,akkor is sok mindent tudsz tenni a megváltoztatására.előnyös haj,ápolt bőr,előnyös ruhák stb.. ha nő vagy,akkor minimális smink,esetleg hajfestés...

te tudod mivel nem vagy elégedett.ha pl szemüveges vagy és az nyomja le az önbizalmad,akkor műtesd meg vagy válts kontaktlencsére..

kb mindenre van már megoldás,ha változtatni szeretnél.

de mondom,először magad fogadd el,magadat szeresd meg. anélkül nehéz lesz tényleg párt találni

2016. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
62%

Mind a kettő csak és kizárólag rajtad múlik. Ne másokat hibáztass a saját sikertelenséged miatt!

Vagy talán mondta valaki, hogy ne tanulj tovább és érd be a 3 műszakos melóval?

2016. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!