Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lehet az hogy anya...

Miért lehet az hogy anya szinte mindig mindenkivel nagyon csúnyán beszél?

Figyelt kérdés
Azt tudni illik róla hogy soha senkihez nincs egy szép, jó szava.Mindig kiabál, lenézően beszél, pedig (sajnálom hogy ezt mondom) ő az aki hihetetlenül buta, még általános műveltsége sincs.Ezeket szinte minden nap használja: "befogadtad már a p*csa szád?", "na megint mosod a tetves hajad?", "mit csinalsz? Jo marha vagy", "dögölj meg" "bár ne szültelek volna meg" stb. (ezek napont vagy 100 szor elhangzanak) Apaval is pont igy beszél, az anyjával is.Mi próbálunk vele szépen beszélni, de ő még a fába is beleköt. Nem arról van szó, hogy rossz napja van, mert mindig ilyen.Nem értem miért..ötletek?
2017. jan. 19. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert műveletlen tuskó. Az én anyám is ilyen volt, ciki volt vele bárhol megjelenni. Az undorító vicceiről nem is beszélve, amiken egyedül ő nevetett nyerítve... szerencsére nem tartjuk a kapcsolatot.
2017. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém pont ugyanilyen, most fognak válni emiatt, apám beleunt. Fogalmam sincs mi lehet a baja, nem hajlandó pszichológushoz menni.
2017. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Antiszociális gyökér, pszichopata, lelki szadista. Ez így mind egyszerre. Ugyanaz mindegyik, csak másképp megnevezve. Olvass utána. Ez lesz ő!
2017. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Apád helyében én már megtanítottam volna szépen beszélni. Igaz, pár hétig napszemüvegben ment volna ki az utcára még éjszaka is. Egy neveletlen, bunkó gyökér.
2017. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Vedd fel hangrögzítőre ahogy beszél és játszd le neki,hogy milyen idióta
2017. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
#4 -es 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2017. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért beszél így mert idióta.
2017. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert paraszt...
2017. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyukád valószínűleg neurotikus és egyben szociopata is. Legfeljebb csak a gyógyszeres kezelés és a pszichoterápia segíthet rajta. De természetesen csak akkor ha ő hagyja. Ha erre viszont nincs esély, akkor - amint lehetőséged lesz rá - neked is ott kéne hagynod őt, ahol van.
2017. jan. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én anyám is ilyen. Meg is szakítottam kapcsolatot vele végleg.
2017. jan. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!