Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnátok, ha a 18...

Hogyan reagálnátok, ha a 18 éves lányotok?

Figyelt kérdés
bejelentené, hogy összejött egy nála pár évvel idősebb, szír származású német fiúval, és ki akar hozzá költözni az Egyesült Államokba?
2017. jan. 22. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Arcon röhögöm.

Szerencsére az én lányomnak már 14 évesen több esze van.

Gondolom ez is életre szóló online távkapcsolat.

2017. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Már ott bukik az egész, hogy amcsiba akarna csak úgy költözni vele. Főleg, ha az ifjú nem is amerikai állampolgár. Mert, ugye, az nincs a felsoroltak között.
2017. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére (?) nem vagyok érintett ilyesmiben, egy könyvben olvastam a szituációt.
2017. jan. 22. 15:02
 4/7 anonim válasza:
66%

1 : akkor is röhögcsélsz majd, ha elintézi a dolgait, felpattan a repcsire, és lehet, többet nem látod?


A kérdésre válaszolva, először is, leülnék vele beszélgetni. Ki ez a fiú, hol szedte össze, mióta tart a dolog, találkoztak-e már, miből szándékoznak élni, miért nem mesélt róla. Ha lehetséges, szeretném én is megismerni.

18 évesen felnőtt, tiltani nem tilthatom. Akkor inkább avasson be, és konkrétabb képet tudok kapni az egészről.

2017. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

1. Vagyok.

Könyvben bármi lehetséges.


Gyakorlatilag viszont elvárható egy szavazókorú embertől, hogy egyedül is tudja, hogy a szír származású német miért gáz.

+ Hogy az USA csak vízummal fogad turistát is.

+ Online nem ismerkedik külföldivel (sem), mert a neten mindenki annak adja ki magát, akinek akarja.


De a könyvekben bármi történhet, valóban.

2017. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KoviTibi27 válasza:
100%
Tovább olvasnám a könyvet, hogy az író mit hoz ki megoldásnak... :P
2017. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

meglepődnék :O majd kiakadnék, hogy mi? kivel? hova?

de persze nem engedném el egy vadidegennel..:)

2017. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!