Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogy reagálnátok...

Szülők! Ti hogy reagálnátok ha a fiatok vagy lányotok bejelentené hogy a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nyílván meglepődnék, de elfogadnám és támogatnám hisz mégiscsak a gyerekem!
2017. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Kis falu vallàsos (református csalàd) apa belebetegedett...ha nem is ebbe de tüneteket erősìtette...
2017. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem unjátok még ezt a kérdést? Kb hetente felteszik és MINDIG ugyanaz rá a válasz. Senki nem ismeri nálad jobban a családod, hogy elfogadó-e vagy sem.....
2017. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Öszintén? Nehezen fogadnám el. Hisz senkisem ezzel a bejelentéssel akarmajd szembesülni ha majd a gyereke abba a korbalép hogy párkapcsolata legyen.
2017. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Ez nem egy olyan dolog, ami választható, ami fölött öröm vagy szomorúság érezhető. Én csak azt akarom, hogy a gyerekem boldog, önazonos ember legyen. A többi csak sallang.
2017. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát elég szar szülőnek érezném magam, ha nem lenne világos a gyerekemnek, hogy ezt nem kell bejelentenie, mert semmin nem változtat ;)
2017. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Én ahhoz a feltételhez szabnám, hogy azért unokám legyen.
2017. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Megköszönném a bizalmát.
2017. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Isten ments, hogy olyan undorító szülei legyenek bárkinek is, mint akik itt páran.
2017. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos én ezt megéltem szülőként. Nem mondom, hogy örömömben tapsikoltam, de elfogadtam és támogattam a lányomat. Még közös karácsonyozás is volt kétszer. Nem volt semmi baj a "vejemmel".

Aztán szakítottak (hazudnék ha azt mondanám, hogy nem örültem). Aztán a lányomnak 1 évig futó kalandja voltak, most meg összejött egy pasival. Fene se érti, de remélem lesz majd unokám!

Mielőtt lepontoznátok, mert nem örültem, hogy a lányom leszbikus, gondoljatok arra, hogy Ti sem egy leszbikus kapcsolatban születtetek.

2017. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!