Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? A szüleim...

Mit csináljak? A szüleim kikészítenek

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. A szüleim egy éve folyamatosan veszekedtek mikor apám elköltözött. Mivel hogy talált magának valki jobbat. Végig anyukám mellet álltam de komolyan. Mindrn dzabad percet azzal töltöttem hogy őt vigasztaltam. Volt olyan hogy szombaton 4:30-kor felkeltett mert nem tudott aludni és apámról akart beszélni. Nem szóltam semmit. Most decemberben apa hazaköltözött "próbálják meg újra" megjegyzem ezt már eljátszotta egyszer. Most habár itt van szinte 100% a válás. Érthető hogy anyám nincs a toppon de mostanába még velem is idegbeteg. Nem tudok vele normálisan beszélni. Jövő héten megyek sítáborba. Majdnem teljesen én fizettem ki(dolgozok). Erre ma a fejemhez vágta hogy 10000 ftot bele kellet fizetnie. Ezek után pedig bejelentette hogy májusba olaszországba megy a barátnőivel. Amivel nem lenne bajom, ha közben a 6 éves hungomnak nem kéne megérteni hogy miért nem visz le minket még balatonra se egy napra. A gyerekeivel nem foglalkozik. Amugy meg ugy viselkedik mint aki maniakus. A mádik a munka. Lecsesz ha nem tudok minden hétvégén dolgozni menni mert tanulnom kell. Pedig az osztalyban en dolgozom egyedul. 16 évesen szerintem nem kéne elvárásnak lennie hogy anyagilag agyerek teljesen önálló legyen. Mit csináljak hogy jobb legyen a helyzet?

2017. jan. 22. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok segíteni,de annyit mondok:sajnállak.
2017. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Csodálod, hogy apád lelépett ? Nekem sem kéne egy ilyen nő.
2017. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én irtam volna. Csak én22 vagyok és remélwm apám nem akar vissza jönni pedig csak csettintenie kéne anyám egyből ugrana. Én se tudok semmiről beszélni anyámmal csak apámat hajtja konkrétan 3 éve az.az anyagiaknál is ezvolt a helyzet. Nem tudok tanácsot adni csak tudatom hogy nem vagy egyedül én se tudok mit kezdeni vele. Ha meg mondtam neki hogy beszéljünk másról nyílván megsértődött. Az még ráadás h anyu még iszik is és ezt borzasztó látni azt az üres tekintetet azt a butaságot az arcán. Én kerülöm ahogy és amikor tudom ha meg nem tudom akkor felteszem a pléhpofát és hallgatom hallgatom és hallgatom.
2017. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megértem hogy nem könnyű neked, de mi, innen, neked nem tudunk segíteni, nem ismerjük se az anyád se az apád, ezügyben inkább fordulj ismerőseidhez, családtagjaidhoz, ők nagyobb valószínűséggel tudnak segíteni mint mi.Deazért kitartást!
2017. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. jan. 22. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Kitartast a hetvegi munkakhoz ! Igy hogy mar fiatal korodtol dolgozol hamarabb el tudsz majd koltozni otthonrol, en azt javaslom a tanulast se hanyagold el csak ugy dolgozz h mellette a tanulast is tudod rendesen csinalni !! :)

Kitartast a csaladodhoz is...nalunk is hasonlo a helyzet de en nem reszleteznem :(

2017. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha anyukád apukáddal id ilyen volt, akkor nem tudom hibáztatni amiért otthagyta.
2017. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
20%

Sok kitartást neked, nagyon sajnállak hogy 16 évesen ezt kell csinálnod, felnézek rád hogy bírod ezt. :(


Ha esetleg szeretnéd, néhány tanácsot tudok neked adni, ha érdekel


15/F

2017. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon xar helyzet, az én apám szenteste lépett le-délelőtt- kirakott egy ne keressetek...írású cetlit..és eltűnt egy hétre. A nőjéhez. Onnan született egy féltesóm később. Nem tudom mi a sz..rabb ez vagy az volt. Mondom 40 éves fejjel! Én egyedül nevelem a fiam nem akartam kitenni ennek az állandó perpatvarnak próbálj meg leülni velük szerintem beszélni egyszer..!!!! De úgy hogy ketten vannak. És mondd el nekik ezt /mutasd meg ezt is/! Hidd el észhez fognak valamennyire térni a gyerekük vagy, hidd el szeretnek csak most valahogy nem tudják kimutatni. Én is morgok folyton a 17 éves fiammal sokszor megbánom. Gőze nincs hogy belül mennyire sajnálom amit mondok néha:)


Kitartás ettől már csak jobb lesz..!

2017. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy félreértés ne essék. Anya azután lett ilyen miután apa lelépett. Mindezektől függetlenül nagyob szeretem anyukámat...csak nehéz vele
2017. febr. 8. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!