Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek az apámtól, nem érzem...

Félek az apámtól, nem érzem magam biztonságban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves otthon lakó tanuló vagyok.Tanuló,még nem dolgozom.Az apám nagyon egy hirtelen haragú ember..A minap történt hogy a kutyámmal buta volt kiabált vele,mondta hogy húzzál be te dög stb..és én erre megvédtem a kutyát, hogy állítsa le magát,ennyi erővel én is ledögözhetném ahogy viselkedik velem és az állattal mondtam.Erre beront a szobámba és belémrug egy hatalmasat..Máskor ha vmi nem ugy van ahogy ő gondolja bedühödik és sarokba szorít,fenyeget vagy jön az ütés.Kettő közül valamelyik.Nem érzem egy fedél alatt vele magam biztonságban.A 17éves öcsém és az anyukám is otthon lakik.Tudok tenni valami hivatalos dolgot ez ügyben hogy végre ne kelljen tőle rettegnem ? Köszönöm a választ.
2017. jan. 25. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Csak tisztelettel! Mondjuk,ha nem dögöznéd le,az jó kezdet volna.
2017. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy megüt, büntetendő, akkor is, ha az apád. Menj el orvoshoz, vetessél fel vele látleletet a sérüléseidről. Aztán nem tudom, mi a következő lépés. Rettenetes lehet ez a helyzet, és nagy bátorságra vall, hogy megvédted a kutyádat.
2017. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

Nem kell provokálni az apádat, és nem fog bántani.

Vagy költözz el otthonról és tartsd el magad.

2017. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem provokálom,de nem fogom szó nélkül hagyni a bosztrohóságát, és nem hagyom magam megfélelmítve élni.
2017. jan. 25. 09:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség.. előtte orvos, majd feljelented.

Lány vagy fiú vagy?

2017. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Akkor meg mi a kérdés? Akkor minden marad a régiben,úgy látszik,te ezt a helyzetet szereted,szereted,ha ütnek. Amit kapsz,a tied lesz.
2017. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél utolsó kommentelő,cuki vagy..
2017. jan. 25. 10:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Az anyáddal, és az öcséddel is ilyen?

Első sorban az édesanyád tehetne bármilyen lépéseket, ha bántalmazza a családot az apád.

Persze, ne gondold, hogy azonnal jönnek és elviszik, ti meg éltek békében. Vizsgálat, határozat--ejnye, ne csinálj többet ilyent, mert akkor.....

Ettől még apád ott fog lakni.

2017. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
bocsi ha ezt mondom, de az ilyen embert nem lehet apának nevezni..
2017. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Na figyelj egy Apáddal tiszamúgy lettel beszélj és ne pofázz vissza. Másik kutyát ne védd meg mert nem az nevelt fel. Én amúgy se engednémbe a házba azt a dögöt sőt büntetésből el is vitetném a háztól. Viselkedj!
2017. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!