Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek az apámtól nem akarok...

Félek az apámtól nem akarok itthon lenni! Mit tudok csinálni? (még nem vagyok 18)

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta agresszív lelkileg terrorizál. Rendszeresen jár pszichiátriára , de semmit nem javult a helyzet. Rendszeres az itthoni vita anyával is veszekszik , de ha én vagy ő vissza szólunk már fenyeget minket hogy agyon fog verni mindig hozzám vágja hogy 20 éve miattam szedi a gyógyszereit. (17 vagyok!!!)

Ha már kis vitánk van emeli rám a kezét Anyának már szóltam , hogy nem bírom már minden nap ez megy a földig le hord mindennel suli után hányingerrel jövök haza , de nem foglal lakozik vele.Van egy párom 23 éves múltkor már sírtam neki mi megy itthon apám meghallotta másnap mikor nem volt itt a párom ordított velem ha bármit mer neki szólni a barátom össze fogja verni és eltilt tőle. (lassan két éve vagyunk együtt) Így még az egyetlen embert akibe bízok el akarja marni tőlem.

Félek itthon lenni apám közelébe sem szeretnék lenni. Mit lehet tenni ellene?


2017. jan. 18. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha 17 évesen olyan csávód van, aki 23 éves létére nem tudná megvédeni magát egy 40-es alkesztől, akkor magadra vess.

Anyukádat nem zavarja, hogy fenyegeti őt is?

2017. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Barátomnak nem mondtam hogy apám mit mondott.

Anyám semmit nem csinál

2017. jan. 18. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügy? Kollégium? Nagyszülők?
2017. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak anyukád léphetne, de valamiért- mint olyan sok terrorban élő nő- nem teszi.
2017. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem szabad ezt hagyni, engem apám 10 évig terrorizált és még most is pszichés bajaim vannak miatta! Nem akarom, hogy mással is hasonló legyen. Azt tanácsolom alaposan, ha így érzel, menj el az iskolapszichológushoz, de biztos ami biztos, a 107 legyen a gyorstárcszódban.
2017. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!