Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetemisták akik a szüleitekk...

Egyetemisták akik a szüleitekkel éltek! Mennyit és milyen házimunkát szoktatok végezni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A magam után elpakolás alap.Amikor több időm van,akkor felseprek,felmosok,beindítok 1 mosást stb. De olyan nagyon nincs mit csinálni, mindenki elpakol maga után, szóval nem állnak halmokban a mosatlanok vagy ilyesmi.

Főzni szoktam még,ha ráérek.

Meg ilyen alap dolgok,hogy kiviszem a szemetet, fertőtlenítem a wc-t,kádat stb.

2017. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel anya reggeltől késő estig dolgozik hét közben, van hogy hétvégén is(vagy átalussza mert olyan fáradt) így én csinálok mindent. Ő max akkor ha épp ráér.


Mondjuk én levelezős vagyok és mellette dolgozom, de jó a beosztások kb olyan mintha középiskolába járnék így azért fényévekkel könnyebb az én helyzetem is.

2017. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk kb. teljesen külön alakult a dolog, mert nem vagyunk igazán jóban. Magamra mosok, többnyire magamra főzök. A saját lakrészemet rendben tartom.
2017. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magam után elpakolok,mosok,főzök magamra(tesóm és anyum is szokott főzni,akkor azt eszem),porszívózás,fürdők takarítása stb.Ha látok tennivalót,megcsinálom,ugyanígy vannak ezzel a többiek is :) Nem azt várjuk,hogy majd valaki megcsinálja.Anyum sokat van külföldön,apa már külön lakik,így ránk marad a legtöbb dolog.Egyedül a kerti munkákat nem szoktam csinálni.

20L

2017. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szobámat rendben tartom, mosogatok, porszívózok, macskaalmot takarítok, néha felmosok vagy port is törlök, de ezeket többnyire anya csinálja (mármint a felmosást meg a portötlést).
2017. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem, hogy természetesen én is szoktam főzni magamra.
2017. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit éppen kell, meg amire éppen időm van. Vizsgaidőszak alatt minimálisan segítek, szünetben viszont sokat.

Porszívózás, ablakpucolás, mosogatás, főzés, bevásárlás.

Alapvetően aszerint, hogy mire van szükség és mire van időm.

Miért ne segítenék a szüleimnek, akik felneveltek, elláttak?

2017. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!