Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Össze vesztem Anyával Többi lent?

Össze vesztem Anyával Többi lent?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok a vőlegényemel több mint másféléve vagyunk együtt nagyon szeresünk egymást mindent meg kapunk egymástól decemberbe megint meg kérte a kezem hogy össze szeretne velem költözni májusba és esküvőt de mi már az az előtt le feküdtünk mikor szóba se jött és este anya rá kérdezett hogy meg történt már de elég durván és a párom csak védeni akart hogy ne verjen meg és tagadtunk muszájt volt elmondani mert akkor hajon fogvás vitt volna a nőgyógyászatra és ahogy ki derült mind páromat is és engem utál mert bizzot bennünk de mai világba szerintem még katalin hercegnő se megyen szűzen férjhez és nekem ő volt az első ilyenkor mit lehet csinálni próbáltam beszélni vele de meg se hallgat Félek :( voltatok hasonló helyzetbe segítsetek
2017. febr. 2. 10:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Nem bántásból,meg nem rasszizmus,de roma vagy ?
2017. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Pont, pont, vesszőcske, hiába van fejecske, kicsi lány nem használja, csak pasinak kancája.
2017. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Így jártál, lehet úgy van vele, farok helyett a helyesírási szótárat kéne inkább a kezedbe fognod.
2017. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Negatív kommentet kur... nem kértem
2017. febr. 2. 10:44
 5/30 A kérdező kommentje:
# 1/4 Igen az vagyok de ez csak anyám hobbija hogy mindent be tartani ja és hozzá tesszem 2 hónap után engedte hogy külön szobába aludjunk
2017. febr. 2. 10:46
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Vagyis.. Az a problémája hogy lefeküdtetek az engedélye nélkül?
2017. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Az a baja hogy esküvő előtt de mikor le feküdtünk szóba se jött az esküvő meg eddig nem érdekelte csak tegnap belénk kötött ezzel

2017. febr. 2. 10:57
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
A ti kultúrátokban (és én sem akarok bántó lenni) úgy tudom ez a természetes. Megölni talán nem fog egyikőtöket sem, de ha mégis látsz esélyt erre, a legjobb, ha elszöktök bizonyos időre. Viszont szerintem amint megszületik az első gyerek, és amint jönnek majd szépen sorban, úgy édesanyád is meg fog enyhülni, és javulhat a vele való viszonyod.
2017. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyudnak mondd meg, hogy nyugi nem leszel terhes az esküvőre, meg ott majd eljátszod a szűz leányt, annak meg örüljön hogy vele őszinte voltál. Roma kultúrának tényleg képmutatóan része még ma is, hogy szűzen mennek lányaik férjhez. Elég ha Te is eljátszod.
2017. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én magyar cigány vagyok legtöbb ez oláh cigányoknál szokás de ő is mikor én meg lettem akkor házasodtak össze ő is volt fiatal akkor nem tudom miért nem ért meg párom meg közte nagyon jó visszony volt eddig fiának tekintette nem tudom ez az egész honann jött neki de sejthette akkor minek.kérdezed rá és még mindig nem szól hozzám ez a legrosszab persze babát nem akarunk szépen védekezünk meg az egyik szavábol a másikba valamikor mondja.nagyon szeretne unokát mikor lesz már mindenkinek van de neki nincs most meg képes lenne megölni hiddjétek el párom nagyon jó ember és az anyáék.is nem tudom mi.lehet gond :(
2017. febr. 2. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!