Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Össze vesztem Anyával Többi lent?

Össze vesztem Anyával Többi lent?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok a vőlegényemel több mint másféléve vagyunk együtt nagyon szeresünk egymást mindent meg kapunk egymástól decemberbe megint meg kérte a kezem hogy össze szeretne velem költözni májusba és esküvőt de mi már az az előtt le feküdtünk mikor szóba se jött és este anya rá kérdezett hogy meg történt már de elég durván és a párom csak védeni akart hogy ne verjen meg és tagadtunk muszájt volt elmondani mert akkor hajon fogvás vitt volna a nőgyógyászatra és ahogy ki derült mind páromat is és engem utál mert bizzot bennünk de mai világba szerintem még katalin hercegnő se megyen szűzen férjhez és nekem ő volt az első ilyenkor mit lehet csinálni próbáltam beszélni vele de meg se hallgat Félek :( voltatok hasonló helyzetbe segítsetek
2017. febr. 2. 10:19
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
13:40 én is egyke vagyok van egy 6 éves öcsém de én eddig én voltam az egyke :)
2017. febr. 2. 13:44
 22/30 anonim ***** válasza:

Akkor valoszinu azert ilyen mert meghalt az anyukája😞 sajnálom.

De amugy beszélj vele hogy ha eddig igy volt most miért akarja hogy máshogy legyen tudta hogy ott a fiu ott is alszik akkor? Nem olá cigányok vagytok hogy nem is ismerik egymást a gyerekek azt ugyvan megcsinalva a lagzi. Együtt vagytok mit gondolt pokereztek vagymi? De majd megenyhül egy két hét nem kell ezt senkinek tudni hogy lefeküdtetek(bár szerintem senki nem hiszi el ha évek ota jártok és egyutt is laktok. Sok szerencsét nektek meg sok boldogságot.

2017. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Szerintem pár nap és lenyugszik. Ülj le vele veszélgetni,esetleg kitérhetsz arra is,hogy nézze meg hogy a többi cigánylány (bocsánat) már 14-15 évesen szül. Van akiknek 19 évesen már a harmadik gyerek ül a karján. Szerintem így is tiszteletreméltó,hogy 19 éves korodig megőrizted a szüzességed és védekeztek is. Azért valljuk be,mostanában ritka az olyan lány,aki eddig megőrzi,függetlenül attól ,hogy cigány vagy magyar. Nincs ezzel semmi gond,ti szerelemből tettétek,védekeztetek. A rokonoknak meg nem kell arról tudni hogy nem szüzen mész férjhez. Maradjon a hármótok titka. Különben sem fog senkisem rákérdezni az esküvőn meg utána se ,hogy : "Te, Mari oszt szűz -e vagy még ?" 😂
2017. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat rendesek vagytok leginkább az fáj neki hogy azt hisszi be csaptunk nem vártunk esküvőig de meg esett mindketten akartunk ezzek utánn elégé szégyenlem magam előtte vele beszélni meg nehezen lehett :(
2017. febr. 2. 14:00
 25/30 anonim ***** válasza:
55%
Azt hiszem már mindent elmondtak az előttem válaszolók, viszont egy dolog mellett nem tudok elmenni. Legalább minimális szinten tagold a szöveget, amit leírsz, mert nagyon rossz olvasni. Nem bántásból írom.
2017. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
54%
19 éves vagy, már ahhoz sincs köze, ha a kántorral kufircolnál asáncban.
2017. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Engem is elcipeltek anno 2 orvoshoz is egy osztálykirándulás után (17 éves voltam és szűz és nem vagyok cigány!), de egyik orvos sem volt hajlandó még csak megvizsgálni sem.

Az egyik meg is mondta, hogy felesleges megvizsgálnia, az eredményt úgysem mondhatja el.

Szóval, nyugodtan vállalhattad volna, hogy elvonszol az orvoshoz, csak pofára esett volna.

2017. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ózdon lakom itt vannak olyan orvosok hogy meg vizsgálnak :( de most már egyre rosszab
2017. febr. 2. 16:55
 29/30 anonim válasza:
Csak azt tudná az orvos megmondani,hogy átszakadt-e a szűzhártyád.Az meg sok mindentől szakadhat,nem csak szexuális aktustól.
2017. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Igazad van de azt megtudta volna mondani hogy meg történt köztünk?? Szerintem
2017. febr. 2. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!