Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen az a szülő, aki öngyilk...

Milyen az a szülő, aki öngyilkossággal reagál vagy fenyegetőzik azért, mert a lánya elmondta neki, hogy leszbikus és boldog párkapcsolatban él egy lánnyal?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy a 14 éves lány akinek szüksége van pszichológusra? Tegnap is volt ilyen kérdés csak másképp
2017. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, én 22 vagyok.
2017. febr. 2. 14:40
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Az ilyen szülő átlagember. Képzeld magad a helyébe. Nem lehet unokája és mit szólnak az ismerősök... Konzervatív országban élünk. Légy türelmes vele. Itt nagy sokknak számít ez.
2017. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

És ő ne képzelje magát az enyémbe? azzal megoldódik minden, ha megöli magát, vagy azzal fenyeget?

Van 3 unokája már, mind a 3at utálja. Nem hiszem, hogy pont az enyémek fognak hiányozni..

2017. febr. 2. 15:08
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Vajon mit gondol ez a szegény szülő, hogyha öngyilkos lesz, akkor megváltozik a gyereke nemi identitása?

Szerintem neki nem is lenne vele baja, (hacsak nem bigottan vallásos) mert a normális szülőnek a gyereke boldogsága a fontos, hanem inkább a szégyentől fél, hogy a falu a szájára veszi és az elől akar menekülni.

Mert ez inkább a falvakra jellemző, a városokban nem látnak bele annyira egymás életébe, mindenki azt szerethet, akit akar.

2017. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Őszintén szólva én is szégyelnék egy lezbi lányt. Minden rokon, sőt munkatárs ezen csámcsogna, gúnyolódna. Meg aztán én amúgyis undorodok az ilyen pároktól. És ráadásul unokát is hiába vár az ember. Ez akkor a legcikibb, ha csak egy b..i fia van az embernek. Sajnos manapság még divat is melegnek lenni.
2017. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Kisközösségben élek.

Egy meleg srácról tudok, három napig téma volt két idősebb eladónál, de miután a fiatalabb/ három számjegyű IQ ponttal rendelkezők csak annyit reagáltak, hogy "és?" akkor még a két pletykafészek is bekussolt.

Én hagynám főni kicsit a levében, nem keresném, ha keresne és rákezdene a fenyegetésre, letenném a telefont.

26N

2017. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Normális szülőnek biztos nem nevezhető.
2017. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Mert idióta. ennyi. Attól, hogy ezzel fenyeget, a lánya nem lesz hetero.

Akik az unokával jönnek: honnan tudjátok, hogy a gyereketek akarna gyereket, vagy lehetne neki? Én maximálisan szerelmes vagyok a kedvesembe, de gyerekem 90%, hogy nem lesz, mert olyan női ágon öröklődő genetikai bajom van, amibe idővel belehalok (anyai mamám 30, anya 42 évesen), unokabátyám hordozó, és ha lányom lenne, ő is megkapná.

2017. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 aperitif ***** válasza:
94%

Engem az gondolkodtat el ilyen esetekben, hogy vajon mennyire szeretheti az a szülő a gyerekét, akinek fontosabb az ismerősök és a munkatársak véleménye, "csámcsogása", mint a saját gyereke testi és szellemi jóléte. Jól gondolom, hogy semennyire?

Nem örülnék egy ilyen bejelentésnek én sem, és nem azért, mert mit szólnak a szomszédok, hanem mert sajnálnám a gyerekemet, tudván, hogy mennyi atrocitásban lesz még része a fejekben lévő sötétség miatt.

2017. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!