Leszbikus gyerek szülei?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és volt egy barátnőm.. Anyukám nem igazán reagált jól. Elmondott minden leszbikus k*rvának. Jól tanulok 4-5 átlag. Mostanában normális vagyok és nem hisztizek mindenért. Segítek neki. Tehát ilyen gondja nem lehet. De nem képes elfogadni, hogy a lányok vonzanak. Pedig azóta is csak a nőket keresem. És mivel mérleg a csillagjegyem ezért tényleg nagyon fontos nekem a családi háttér. De homofób családom van. És most hogy érzem hogy ez a háttér inog így a jegyeim és az életkedvem is rohamosan romlik.

Szülők titeket kérdezlek.. el tudnátok fogadni a lányotok? Ha nem akkor miért? Vagy mivel tudnám vele ezt elfogadtatni?



2016. máj. 24. 18:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
9%

Ne írjatok leszbikus ellenző üzeneteket, mert a sok liberális azonnal le fog titeket pontozni. Csakis ünnepelni lehet manapság a másságot. Én nem foglalok állást, nehogy lepontozzanak.


Másrészt, minden szülő fejében él egy kép, hogy majd felneveli a gyerekeit, azok megházasodnak, unokák, családi ebédek, közös karácsonyok és a szokásos. Namost, ez mint kilőve. Hagyományos értelemben legalábbis. Persze, az azonos nemű pároddal is odaülhetsz a vasárnapi családi ebédhez, csak baromi morbid lesz. Gyerekeid nem lesznek. Vérszerinti legalábbis nem. Nem véletlen, hogy az azonos neműek szaporodásra képtelenek. Így védekezik a természet ellenük. Azt le sem írom, hogy egy szülőnek mekkora törés ez az egész, hogy a lánya "rosszul van bekötve".


Lehet lepontozni.

2016. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
De most őszintén. Ha nekem gyerekem van és elfogadom. Ez egy nagyon rossz példa lesz, de például ha a gyerekednek valami születési rendellenessége van és emiatt nem olyan életet él mint az "elvárt" akkor elítéled? Szerintem nem. Pont hogy támogatod, mert a te gyereked és próbálod a mocskos, undorító társadalom utálkozását ellensúlyozni hogy boldog legyen. Szerintem ez lenne a normális..
2016. máj. 24. 18:44
 3/35 A kérdező kommentje:
*ha nekem gyerekem van akkor elfogadom
2016. máj. 24. 18:45
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
A homoszexualitással nincs bajom, a horoszkóphivő ostobasággal viszont igen, attól kiakadnék.:-)
2016. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
92%

Első válaszoló!

Ezzel aztán tényleg sokat segítettél a kérdezőnek! :(

És mégis milyen jogon szólod le a liberalizmust? Azért, mert te talán konzervatív vagy, nem kell más eszméket lenézni!


Válaszolva a kérdésedre, kedves kérdező. :)

Nekem van egy lányom, aki most egy éves. Semmi más nem számít nekem, csak hogy őt boldognak lássam! És ha egy nő mellett lesz boldog, akkor én velük együtt fogok örülni. Semmi sem gyötri jobban egy szerető gyermek szívét, mint ha a szülei nem fogadják őt el. Meg akarsz neki felelni, és én ezt megértem...de ha az édesanyád ezt nem tudja elfogadni, akkor te nem tudod ezt "elfogadtatni" vele. Remélem, hogy egyszer majd rájön ő is, hogy a boldogsághoz nem csak egy fajta út vezet... Mások vagyunk, és ez így van rendjén.

Azt tanácsolom, ne emészd magad ezen, és ne neki akarj megfelelni. Ha pedig nagyon nem bírod elviselni ezt a helyzetet, és esetleg megnehezíti a kapcsolatotokat, forduljatok szakértőhöz, talán tud segíteni.

2016. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
8%
Beteg egy világ ez...
2016. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
11%

Tudnak az azonos neműek szaporodni? Szerintetek?


Akkor meg mi értelme van?

2016. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
82%
El vagyok képedve, mennyire egyszerű emberek vannak itt! :( Ne foglalkozz ezekkel a hozzászólókkal, kedves kérdező, mert nagyon messze járnak a valóságtól! És ez egyedül csak rájuk nézve szomorú!!
2016. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

#7:


Azért ott még nem tartunk, hogy csak a másság miatt kritikus szintre csökkent volna a születési arány. :D

2016. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
#7, tudod, a párkapcsolatnak nem kizárólagos - de megkockázom, még csak nem is a legfontosabb - értelme és célja a szaporodás. Talán ezt kellene elsőre felfognod, belegondolva abba, hogy olyanok is igyekeznek társat találni, akiknek még, már, vagy egyáltalán nem célja utódot létrehozni...
2016. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!