Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám botoxoltatni akar....

Édesanyám botoxoltatni akar. Hogy beszélhetném le róla?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 22:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az anyukám pedig 43 éves

2017. febr. 2. 22:39
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
És mi a baj az arcával? Én is kb. annyi vagyok, és még semmi.:)
2017. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Lehet ízlésesen is. Ha megteheti, miért ne tenné.
2017. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Én kipróbáltam a botoxot, és soha többet nem tenném.

Miért? Én csak a homlokom közepére kértem pár szúrást, mert ott van sokaknak az a ránc és nagyon zavart. Valójában a botox nem a ráncot mulasztja el, hanem, mivel lebénítja az arcizmokat, így nem tudod ráncolni és ezért nem "ráncolódik" azon a helyen az arc (de ami már ott volt ránc, az NEM tűnik el.)

Viszont BORZASZTÓ érzés, hogy az arc azon a helyen konkrétan béna, lehetetlen mozgatni az izmokat, nagyon ijesztő érzés.

3 hónapig tart amúgy a hatása, nálam napra pontosan addig tartott. soha többet nem csináltattam és nem is fogok, nem ér annyit, hogy újra át kelljen élnem ezt az ijesztő érzést

2017. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

Minek beszélnéd le róla?

Nem kell túlzásba vinni és úgyis elmúlik 3-4 hónap alatt a hatása.

2017. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

A majdnem 70 éves nagymamám is csinálja és semmi baja tőle. Ez is olyan mint bármi más, nem kell túlzásba vinni, ennyi.

Miért akarod lebeszélni róla? Nem a te dolgod. Kipróbálja és kész, semmi rettenetes nem fog történni.

2017. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%
Mondd elneki, hogy nincs szüksége rá, mert szép. Sokszor. Meg hogy szereted.
2017. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
27%
hát, nekem azóta nem tetszik az ötlet, hogy tudom, hogy a botox a botulotoxin rövidítése, toxin (=méreg) meg ne kerüljön a szervezetembe.
2017. febr. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hagyjad ...Valószínűleg ő is látott már elrettentő példát ,és nem lárvaszeru arcot akar magának csináltatni .

Ez az ő döntése !!! Meglàtod ...Biztosan jól fog sikerülni ,és amúgy sem végleges beavatkozàs.

2017. febr. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
DONATELLA VERSACE
2019. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!