Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 26 éves fiú vagyok. 200 km-rel lakom a szüleimtől és egyetemre járok. Kb 2 hetente megyek haza, de így is nagyon hiányoznak, és nagyon rosszul érzem magam amiatt, hogy elkerültem otthonról és már nem éljük azt a kis családi életet, amit 19 éves koromig. Tudom, hogy minden fiatal arra vágyik, hogy önállósodjon, de én legszívesebben ugyanaz a kisgyerek lennék, mint 14 éves koromban, és ugyanabban a családi házban élnék. Minden oda köt, és szinte a sírás határán vagyok, amikor belegondolok, hogy egyszer a szüleim nem lesznek, és abban a házban majd idegenek fognak lakni.

2017. febr. 3. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nálad nehezebben megy a leválás, mint az átlagnál.

Én amondó vagyok, hogy akkor - ha téged ez ilyen szinten megvisel - nem kell erőltetni, ameddig nem vagy felkészülve rá.

Lehet, hogy soha nem fog bekövetkezni, vannak ilyen emberek.

De ez esetben számolj vele, hogy esetleg lesznek párkapcsolati problémáid és nem tanulod meg az önálló életet.

Ha neked így is megéri, akkor nincs min gondolkoznod, irány a szülői ház!

2017. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

1-es vagyok

Azt még hozzátenném, hogy a saját boldogságod, kiegyensúlyozottságod legyen a szemed előtt!

Ha te így nem vagy boldog, akkor nem kell leválnod a családodtól, valami divatirányzat miatt.

Mindenki másképp boldog!

Olaszországban a mai napig generációk élnek egy fedél alatt, vagy szorosan egymás közelében, nekik ez a természetes.

2017. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Elég szomorú, hogy manapság egy 26 éves fiú. Régebben férfi volt. A te korodban nagyapámnak már 3 gyereke volt. A 30 éves "kislányokról" már ne is beszéljünk.
2017. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
3-as, nagyapad szalmazsakon fekudt, most akkor a mai generacionak is azt kellene csinalni.
2017. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Ismered utolsó ? Ágyon feküdt mindig. Le lehet pontozni bármennyire, akkoris szánalmas, hogy sok huszonéves férfi és nő manapság fiú, lány. Lassan azt is megéljük, hogy 26 éves kisfiúk lesznek, nem is fiúk.
2017. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt még minden 2. kamasz azt írja, hogy ő éretebb a koránál. Látom :-D
2017. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit későn érő típus vagy.
2017. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!