Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az olyan férfiró...

Mit gondoltok az olyan férfiról, aki azért hagyja el a gyermekeit, mert nem fiúnak születtek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 06:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

Lerágott csont ez a téma. Nem kell újra megkérdezni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2017. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
De mé? Én tökre örülnék, ha kislányom lenne.
2017. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Számomra elképzelhetetlen, hogy 2017-ben ez még valakit zavar. Mi az amit fiú csinálhat de lány nem? Mert ok régen a nők nem tanulhatak, nem vihették tovább a családi vállalkozást de ma? Focizni lányt is lelehet adni, manapság népszerű is.

Milyen pevez dolog van, ami miatt számít egy apának, hogy lánya vagy fia van?

2017. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén: mint gondoljak arról a párról, akik azon az értelmi szinten kötik össze az életüket, ami nem teszi lehetővé, hogy az utódnemzés előtt megismerjék a partnerük egyéniségét (meg a sajátjukat)?

Oké, hogy a kérdés: róla mit gondolok? De: a nőről mit gondoljak, aki ilyen embernek/-től/stb. szült gyermekeket? Ha másért nem, akkor a születendő / tervezett / vágyott gyermekek érdekében nem kellett volna gondosabban eljárni a párválasztásnál?

2017. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%
kijárta a 8 általánost? Ha igen, akkor tudhatná, hogy ő rajta múlott a gyerek neme.
2017. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
52%
Azt, hogy nem hiszem el, hogy ilyen van. Más van a dologban, csak nem tudsz róla.
2017. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Örültem volna ha akkor hagy el mikor megszülettem. Állandóan vert és kiabált velem. Csak velem volt ilyen. Anyámmal és lánytesómmal sose! Alapból nem akarta hogy megszülessek. Nagyanyám megtudta és jól felpofozta mit képzel magáról. Így maradtam én életben mert amúgy apám el akart vetetni. Lett volna 3. Tesóm. Ő szavaival élve el lett kapartatva.

17 lehettem mikor egyik reggel elment dolgozni. Többet nem jött haza. Azt mondta másoknak hogy megunt minket. Na ilyen egy apa...

2017. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
17es vagyok. Az kifelejtettem hogy mindez csak azért mert nem fiúnak születtem. És ezt egész életemben megkaptam tőle.
2017. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
66%
Egy féreg.
2017. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, az ”apámnak” született egy fia, de aztán én is megszületettem és ott hagyott minket nem sokkal a születésem után.
2017. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!