Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérdezzem meg, hogy mi a...

Hogy kérdezzem meg, hogy mi a baj?

Figyelt kérdés

Szüleim már napok óta alig beszélnek egymással, anya a nappaliban alszik, nem a hálóban. Velem és a testvéreimmel is úgy beszél, mintha megbántottuk volna, pedig nem. Ezerszer rákérdeztem, bocsánatot is kértem egy csomószor, de semmi sem változott. Apához szinte alig szól, nem tudom, mi történt.

Apától nem merem megkérdezni, nem szoktunk ilyen "személyes dolgokról" beszélgetni, anya meg mindig azt mondja, hogy nincs semmi.

16/L



2017. febr. 9. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a házasságukban van valami, ami miatt nem akarnak egymás közelében lenni, már nem egy szerelmes pár.
2017. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jobb, ha most észrevétlen maradsz, idegesek. Nem neked szól a haragjuk, most egy kicsit vonuljatok háttérbe. Ha eddig nem olyan volt a viszony, akkor most se fognak beavatni az ő kettőjük ügyeibe. Nem tudtok mást csinálni, mint kivárni, hogy milyen irányba mozdul a dolog.
2017. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Anyuka félrelépett! Máskülönben apuka aludna a kanapén
2017. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Miért kérsz bocsánatot, ha nem követtél el semmit? Ez érthetetlen.

Nyilván nem veled van a baj, akkor nem aludnának külön. Összevesztek, de nyugi, a pénz miatt úgyis együtt maradnak.

2017. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Mi a baj?"
2017. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, csak apám költözött a kanapéra. Kb 1 hétig ment, aztán bejelentették, hogy válnak és anyám elköltözött.
2017. febr. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Gond lehet a házasságukkal szerintem ebből válás lesz biztos valamelyikük megcsalta a másikat.
2017. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Tök őszintén, semmi közöd hozzá. Mármint attól, mert a szüleid, ők két felnőtt ember, akiknek nyilvánvalóan párkapcsolati problémája van. Ezt nem a te dolgod megoldani. A helyedben annyit mondanék anyámnak, hogy vagy értelmes ember módjára elrendezik végre apáddal a problémájukat vagy ha nem is, de hozzád már normálisan szóljon, ha nem veled van baja.

Az ilyen "bocsánatot is kértem egy csomószor" mártírkodást emg hagyd a francba, ha nem elég értelmesek egy problémamegoldáshoz, az nem a te hibád és nincs miért bocsáantot kérni. Plusz ez nem rólad szól.

2017. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!