Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzem meg? 12,5/L

Hogyan kérdezzem meg? 12,5/L

Figyelt kérdés

Annyi,hogy már szeretnek melltartot, gyantaztatni a lábam és szemoldokot szedni.

Igazabol mar tavaly nyár óta borotvalom a lábam és a honaljam.mivel eleve nagyon fekete volt a szorom és muszalynak ereztem. Erre csak annyit mondott hogy miért borotvalkozok? Mondtam hoyg én nem😂aztán elmentem.

Már elegem van ezért szeratnem gyantazni a lábam. Persze kozmetikussal.

Uncsim egyszer kiszedte a szemoldokom mert 2cm széles vicc nélkül. Erre anyám leorditott 😒 Ezért meg szeretném hoyg szedje akár kozmetikus vagy barki.

Aztán melltarto. Na kaptam karacsonyra melltartot ami amúgy már kicsi és szivacs sem volt benne meg semmi. Azóta csak toppokat vesz mióta kinoltem. A 60As az kicsi mivel magam probaltam és nagyon kicsi volt rám. Szoval szeretnek egy újat.

Anya amúgy elfog vinni kozmetikushoz pattanasokkal.

Szoval hogy hozzam fel neki a témát?

Egyébként nemsokára 13leszek 😊



2016. máj. 29. 17:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%

Először inkább tanulj meg helyesen írni...


Miért hazudsz a szüleidnek ? Ha megtudták, hogy borotválod a lábad, akkor miért tagadod le a dolgot ?


Nem tudom, mit kell ennyire cifrázni a dolgot... Egyszerűen csak megkérdezed, és ennyi. Ha nem akarja, akkor aztán kérdezheted bárhogy :)))

2016. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Sorry telorol vagyok. És csak próbáltam gyorsan írni. Anyummal elég rossz a kapcsolatom és sosem beszélt nekem semmirol ezért ilyen kínos.

Azt hogy én nem borotvalkozom azt csak szimpla viccnek szántam.

2016. máj. 29. 17:49
 3/35 anonim ***** válasza:
33%
Mi a rossebnek egy 12 évesnek szivacsos melltartó?
2016. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Sajnos már elég nagy és toppban atlatszik és tesin kenyelmetlen 😒nem minden 12 éves egyforma 😉 lehet hogy te egy 146 cms 30kgs 12 evest ismersz nem olyat amilyen én vagyok 😊😉
2016. máj. 29. 17:53
 5/35 anonim ***** válasza:
28%

Te jó ég. Mi lesz a következő? Már hatévesek is gyantáznak majd


Kicsit túl sokat törődünk a külsővel, miközben a belsővel semmit.

2016. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Itt senki sem tud egy normális választ adni?

Hát tudod nem fogalalkozok sokat a kulsommel de egy picit kellemetlen full szoros lábbal setalni az utcán. 😒

2016. máj. 29. 18:06
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Egyedül is elmehetsz kozmetikushoz. Felhivod telefonon elmondod mit akarsz kérsz időpontot elmész egyedül azt csókolom . Melltartót is tudsz venni egyedül szerintem. Kérj pénzt topra vagy ne mond meg mire aztán vegyél magadnak. Gondolom kidobni csaknem fogja.... amugy nemértem miért nagy ügyek ezek anyukádnak. Hol él ez plsss ....
2016. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
13%

Olyan topot is lehet kapni amiben szivacs van és az nem látszik át. Melltartót amúgy is úgy érdemes venni ha tudod a pontos méretet vagy előtte felpróbáltad. A hónalj vagy láb borotválása még hagyján, de hogy a szemöldököt mi a frászért kell kiszedetni egy 13 évesnek?.....

Anno a fiam 14 éves korába vetette fel ( ő is sötét hajú), hogy a "cigánybajusza" nem tetszik neki és szívesen megszabadulna tőle.... én akkor megkérdeztem egy kozmetikustól aki azt tanácsolta: a borotvától még jobban meg fog erősödni neki, a gyantázáshoz pedig még túl fiatal a bőre tehát próbálja meg elviselni... Persze ő leborotválta.. most 20 évesen már napi szinten végzi ezt a műveletet.

2016. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
86%

Muszáj csesztetni szegényt?

A szemöldöködet jó eséllyel ki tudod szedni magadnak, anyukádnak ha van csipesze, akkor vedd kölcsön, ha nincs, mondd meg neki, hogy szeretnél egyet, és kész. Egyébként nem nehéz megcsinálni, csak figyelj oda, hogy ne szedj ki túl sokat, mert az lassan fog visszanőni. Illetve ha egyszer kiszedi kozmetikus/bárki, akkor ahhoz már tudod igazítani.

Melltartót nyugodtan próbálj fel a boltban, nézd meg, hogy melyik a jó. Anyukádnak mondd meg, hogy ez a méreted, és szeretnél újat. Ha karácsonyra már egyszer kaptál, akkor én nem félnék tőle, hogy nemet mond.

Egyébként nem biztos, hogy a gyanta jobb, mint a borotva, kinek mi válik be. Pölö hónaljgyanta borzalmasan fájdalmas lehet (ott csak epilátort próbáltam őszintén szólva, de nem volt kellemes), borotvával meg lehúzod és kész.

2016. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
96%

#8

Nem azért kell naponta borotválnia, mert túl fiatalon kezdte...

2016. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!