Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan, amit nem tudtok...

Van olyan, amit nem tudtok megbocsátani a szüleiteknek? És úgy érzitek sose fogtok?

Figyelt kérdés
Ezt hogy viselitek? Főleg ha még egy fedél alatt éltek vele.
2017. febr. 10. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van. Szerencsére nem volt olyan nagy kaliberű, hogy minden nap eszembe jusson, így ettöl függetlenül elvagyok velük. De ahányszor szóba kerül, inkább elvonulok a szobába, mert ők még mindig a saját igazukat hajtják. Próbálom megérteni őket, de nem megy. Így marad az elvonulás, meg hogy nem gondolok rá.

Van viszont olyan dolog (pl ha apám megverne), amit ha megtennének, azonnal szednén a cuccom és lelépnék. Nem bírnám velük egy fedél alatt.

2017. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van. 1 éve volt amikor anyám olyan dologra kötelezett amit sosem bocsátok meg neki.
2017. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van. Mostanra nagyjából rendeződött a viszonyunk, de nem lesz már semmi ugyanolyan, én mindig meg fogom tartani a tíz lépés távolságot. Mondjuk én azonnal elköltöztem, amikor ez a dolog kibukott, nem lettem volna képes abban a házban maradni :/
2017. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van. Azt, hogy apám nem állt mellém, amikor megvert az akkori parnerem, és rám fogott mindent.

Ezt nem bocsátom meg soha, meg nem is akarom.

Még 1 évig zaklatott a szakítás után.

Apám annyit mondott, hogy "Biztos még szerelmes".😤😤😤

2018. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!