Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon idegesít hogy anyám...

Nagyon idegesít hogy anyám egyfolytában a facebookomat nézi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegem van, 17 eves vagyok es egyfolytaban ellenorizget. Valahogyan mindig feltori a facebookomat, mar ezerszer megvaltoztattam a jelszot! Egyfolytaban szamonker mindenert. A baratnoimmel nem tudok se a tanulasrol, se a fiukrol se lanyos ugyekrol beszelni.

2017. febr. 12. 19:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a serto kommentekbol nem kertem. Bekapcsoltam ezta kodgeneratort de azt irja nem mukodik
2017. febr. 12. 20:19
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

ha a saját telójáról nézi,


akkor sajna valamilyen szülői felügyelet app van a telefonodon, amit valszeg ő állított be. Akkor tökmindegy, hogy milyen jelszót adsz meg bárhol a telefonodon, mindent látni fog.


Általában át lehet verni ezeket az appokat, de

1. kissé fejlettebb informatikai tudás kell hozzá

2. nagy eséllyel észreveszi a szülő, hogy babrálnak az appal.


Ha megtudod, hogy konkrétan milyen szülői felügyeleti app van rajta, akkor a gugli lehet, h segít...

2017. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
változtasd meg a jelszavad úgy, hogy bekapcsolod azt az instrukciót, hogy a többi eszközt kidobja, csak a telód marad, vagy csinálj új facebookot, és titkold el, tiltsd le anyud róla, illetve a jelszavat ugyanígy változtasd havonta.
2017. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
14%
Ő.. Izé... Mi lenne, ha élőben beszélgetnél a barátaiddal?
2017. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kollégista vagyok, a baratnoim gyorben laknak, es en Budapesten vagyok koliban.
2017. febr. 13. 06:43
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a facebookod,és hozz létre újat!És új e-mail címmel,anyudat pedig tiltsd le róla!Mond neki azt, nincs facebookod.
2017. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg, hogy mi lett a vége.

Kíváncsi vagyok, mi lesz ☺

2017. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Változtasd meg a jelszavad erre:

"Anya bmeg, ne nézegesd már a kva facebookomat!12345"

2017. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg van olyan funkcio a fb-on hogy az osszes helyrol kijelentkeztet. Es mukodik, en mar csinaltam es tenyleg mindenhol ujra be kellett jelentkeznem. A kod generatoros is jo, van a csaladban olyan akinek be van kapcsolva a funkcio. Plusz nekem emailba is kuld ertesitest hogy valaki megprobalt/be lepett a fb-omba pontos hely, ido megjelolessel.


+ anyud ha leteszi a telojat es elfordul/kimegy a konyhaba jelentkezz ki a fiokodbol. :)

2017. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!