Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ahhoz...

Szülők! Mit szólnátok ahhoz ha a 18 éves lányotok azzal állna elő, hogy a barátjához akar költözni?

Figyelt kérdés
A kérdésben említett lány nem én vagyok;)

2017. febr. 15. 22:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%
Azért van ilyen sok válás,mert már 14-15 éves korban a lány a pasihoz megy lakni,vagy forditva.
2017. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
17%
Én részvétemet fejeztem ki annak a suttyónak ahova elköltözött a mi kis babapiskótánk. Sajnos 2 hónap múlva visszajött...dugába dőltek az életre szóló terveik..meg éhes is volt! Azt hiszem, hogy az ilyen lánykák a szülők nélkül még sz.rni sem nagyon tudnak..nemhogy önállóan élni.
2017. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
A barat kapna nalunk egy szobat, oda bekoltozhet a lanyom.
2017. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Jómagam 18 évesen kezdtem el dolgozni, akkor ismerkedtem meg a barátommal, aki eljegyzett és akivel elvesztettem a szüzességemet :) aztán kb 19 évesen egy másik fiúval nagy szerelembe estem és mivel ő diákként Magyarországon élt egyedül, lassan azt vetem észre, hogy minden cuccom nála volt. Napi 3x hívtam anyukámat, úgy szerettem, szóval nem volt gond. De hát lassan kirepültem :) Szerintem ez nem tragédia, ráadásul jogilag felnőtt.
2017. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!