Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha az szulo...

Mit lehet tenni, ha az szulo lelki terrort alkalmaz es zsarolja a gyerekeit? Valahogy meg tud valtozni vagy meg lehet szeliditeni egy ilyen mentalitasu embert?

Figyelt kérdés
Gyerekkent mit lehet tenni? Ha a szulo kesobb sem valtozik meg, milyen lesz igy a csalad? Fog tudni nagyszulokent ervenyesulni? Vagy lehet, hogy bennem van a hiba?

2017. febr. 18. 19:03
 1/5 anonim válasza:
Ez attól is függ mivel kapcsolatos a zsarolása egy dologra vagy.mindenre meg persze attol is függ milyen a szülő gyermek kapcsolat,és.hogy.mikor alakult ez ki..
2017. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha valakinek lenne ralatasa a kerdesre es segitene is annak leirnam privatban a reszleteket. Koszi :)
2017. febr. 18. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Fogalmazz egyértelműen, mit nevezel zsarolásnak?

Nem kapsz új telót, ha kupi van a szobádban és nem takarítasz rendesen?

Nem kapsz olyan vacsit, amit csak te eszel meg, de anyádak kell vele dolgoznia?

2017. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acelsziv ***** válasza:
100%
Privátban... Tartsd meg. Ha nem akarod leírni egy totál anonim oldalon akkor tartsd meg magadnak a problémát.
2017. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, hogy nem akarnam leirni, csak eleg bonyolult a kerdes, de azt hiszem mar kozelebb jutottam a valaszhoz, mar azzal, hogy leirtam a kerdest. Altalanossagban kerdeztem, altalanos valaszt vartam. Koszi :)
2017. febr. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!