Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyámnak hogy apám...

Elmondjam anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
kb fél éve tudok arrol hogy apám megcsalja anyámat, heti rendszerességgel, ugyan azzal a növel. Egyszer már kiderült ez, de nem a teljes igazság, igy anyám elnézte a dolgot és tovább lépett a dolgon, mert nagyon szereti apámat. Apám viszont mindent nekem mond el a másik növel kapcsolatban mert csak bennem bizik. Nagyon jo a kapcsolatom a szüleimmel, igy iszonyat lelkiismeretfurdalásom van hogy anyám arcába mosolygok miközben én tudom az igazat. Nagyon bánt ez a dolog, nagy teher a számomra. Eleinte ugygondoltam nincs nekem ehhez közöm, az ö magánéletük, rendezzék ahogy tudják...de anyámat sajnálom nagyon. Ki mit tenne a helyemben...segitsen valaki.

2017. febr. 19. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
# 10, nem. Én egy 24 éves nő vagyok aki intelligensebb nálad nagyon sokkal. És tudja hogy a szex az sokak számára csak testi kielégülés. Honnan tudod hogy az anyuka nem épp menopauzál és ne szexelték talán egy éve vagy idén és ezért csalják? Abszolút nem lenne új dolog. nem tudjuk a háttérinfót.
2017. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

És tudja hogy a szex az sokak számára csak testi kielégülés. Honnan tudod hogy az anyuka nem épp menopauzál és ne szexelték talán egy éve vagy idén és ezért csalják?


remélem, akkor is ez lesz a véleményed, ha nyolc hónapra eltiltanak a szextől terhesen és a férjed végigmegy a városon. VAgy ha neadjisten betegség miatt egy -két év kimarad.

Hányni kell tőled. Te nem értelmes vagy, hanem egy idióta.

2017. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
#11 te intelligensnek nevezed magad?:D Nem lepődtem meg, jellemzően a hülyék tartják magukat a legokosabbnak.Nyilván nem újdonság, hogy a férj félrelép, hisz annyi a gerinctelen, ösztönlény ember, hogy ilyesmi gyakran megesik.De ettől még messze nem lesz követendő példa :)
2017. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%
Igen megengedném, sőt kérném. Legalább annyi jusson, hogy látom hogy ő mással van. Tudod van száj, popsi. Én nem leszek terhes soha, tudom mi kell hozzá és mindent megteszek hogy ne legyek de köszönöm hogy aggódsz. Konkrétan én hívnám a prostit ha nem tudnék szexelni.
2017. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha apud beléd helyezte a bizalmát, hát pl ultimátum elé állítani és gyakorlatilag sarokba szorítani gyakorlatilag rossz lenne apudat gondolom, hogy pl elmondanád neki, apudnak, hogy téged ez ennyire nyomaszt felőröl, hogy magadban kell tartani, és akkor hogy adnál neki pl 3 hetet, hogy ő mondja el anyudnak, vagy pedig te magad mondanád el, mert már pl nem bírod ezt a stresszt, és rá fog menni a te egészséged, ha sokáig még magadba kell fojtanod, el kell titkolnod, el kell hallgatnod; szóval ha nem akar neked esetlegesen semmi nemjót, akkor mondja el ő, mert neked ez már kínszenvedés. Ha szeret téged akkor megérti, csak nem tudom, hogy mi egyebek lehetnének a következményei, de ez nem a te sarad, ne te őrlődj miatta, ezt elmondod neki, utána már legyen az ő gondja, mert most kb valamilyen szinten a nyakadba lett akasztva ez a dolog. Szóval adj neki mondjuk pl 3 hetet; de mondjuk így-is úgyis rossz lesz, de ha apud lépett félre, legalább nem te fogsz őrlődni, szenvedni miatta. Hát most már egye meg, amit főzött. Mert különben ez rajtad csapódik le, te látod kárát.
2017. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólóval értek egyet. Nagyon jó dolog, hogy apád ennyire megbízik benned, viszont nem gondolnám, hogy a nőügyei rád tartoznak. Pláne, hogy ez a helyzet azt hozza ki, hogy tartanod kell a hátad.

Szerintem is az lenne a legjobb, ha ultimátumot adnál apádnak. Megmondod neki hogy neked ez nem fog így menni. Mondja el anyádnak a dolgokat, mert ezzel téged is nagyon rossz helyzetbe kényszerített.

2017. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%

Igen megengedném, sőt kérném. Legalább annyi jusson, hogy látom hogy ő mással van. Tudod van száj, popsi. Én nem leszek terhes soha, tudom mi kell hozzá és mindent megteszek hogy ne legyek de köszönöm hogy aggódsz. Konkrétan én hívnám a prostit ha nem tudnék szexelni.


Idióta. A férjed meg egy kretén, ha ebbe belemegy.

2017. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!