Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám és az én kapcsolatomról...

Apám és az én kapcsolatomról lenne szó. Voltok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Helo, az utóbbi pár évben kb. 5-6 sem volt túl jó kapcsolatom az apámmal, de ez már kezd elviselhetetlen lenni: Nem vagyok túl jó tanuló, de mindig azt nézik anyámék, hogy 2-es vagyok matekból és nem azt, hogy töri meg annyira jól megy, hogy emeltezni fogok, de mindegy is ez mellékes, gondolom a legtöbb családban így van. Leírom mondjuk a mult hétvégét, hogy értsétek a bajom: Csak a hugom meg én vagyok otthon egész nap etetem játszok vele stb. emellett folyamatosan látom el az állatokat (kertesház sok állat) kiskutyák/kutya macska tyúk stb. Felsöprök felmosok rendet rakok kiteregetek tehát rendbevágom a házat és amikor apáü hazajön nem is köszön, mert mint megtudtam neü érdemlem meg csak kötekedni és sértegetni tud. Mondjuk, hogy csak 5 percre áztattam be a kaját 10 helyett a kiskutyáknak vagy, hogy nem írtam fel az időt mikor adtam nekik. (Sose mondta nekem egyiket se) Egész szombatom ráment erre mert mindenki este ért haza és annyi volt, hogy „mit csináltál ma?” amikor meg ezt mind elmondom akkor és ez neked egy ehgész napot kitett? *te f@*z*<==éppenhogy hozzá nem mondja Nővéremmel meg hugommal nincs semmi baja őket szereti holott nővérem soha nem segített otthon max néha főzött.(Már kollegista, otthon sincs) Én sose kaptam egy köszönömöt tölle semmiért mindig csak azt kapom, hogy élősködő vagyok takarodjak már a *melegebb éghajlatra. Anyám szerint én vagyok a hibás, mert ő sosem beszélt így a szüleivel holott csak flegma vagyok meg megsértődöm, mert enyhén szólva elegem van már és nemtudják mi a bajom „Az én hibám”. 3 hónap és érettségi utána én úgyis kolis leszek. Nemtudom mit tudnék csinálni ebbe a helyzetbe beszélgetni nemfogok amíg emberszámba se vesz.

2017. febr. 22. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Kezdj el látványosan tanulni, mond meg nekik szépen, hogy házimunkára emiatt nincs időt.
2017. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19F vagyok csak lemaradt
2017. febr. 22. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom azért viszonyulnak így hozzád, mert fiú vagy, és mivel kertesházban laktok, a szüleid meg dolgoznak, ezért normálisnak veszik, hogy te csinálj mindent. Persze ez nem jogosítja fel őket, hogy soha egyetlen szép szavuk se legyen hozzád, csúnyán beszéljenek veled, és elvárják, hogy mindig mindent te csinálj. Ha nem tudsz leülni beszélni velük/vele, akkor egész egyszerűen bírd ki még ezt a pár hónapot, utána pedig húzz el a kollégiumba. Jobb tanácsot szerintem senki sem tud adni a helyzetedre. Kitartást!
2017. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!