Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha jól szeretnél élni keres...

Ha jól szeretnél élni keres olyan férfit aki gazdag, egy anya szavai a 19 éves lányához. Ez nem szomorú?

Figyelt kérdés
"Ha jól szeretnél élni keres olyan férfit aki gazdag és magas életszínvonalat biztosít. Mi sajnos tanítatni nem tudunk". Egy anya szavai a 19 éves lányához.
2017. febr. 23. 19:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha nekem mondana ilyet, közölném hogy legyen ő prosti...
2017. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
96%
Biztos én nem tunni magyar, de nem látom, hol van ebben benne az, hogy tartasd el magad. Én sem származok jómódú családból, anyum mondta egy párszor, hogy gazdag pasihoz menjek férjhez. Nem azt, hogy legyek a .urvája, hanem, hogy gazdagba szeressek bele. Persze azzal is tisztában van, hogy ezt nem én irányítom, viccnek szánta. De éppen ezért nem fogom anyádat pocskondiázni egy kiragadott mondat miatt, úgy, hogy a körülményekről semmit sem tudunk.
2017. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%

hát, az látszik, hogy aki leírta, nem sokat járt iskolába..."keress" a felszólító mód.

"taníttatni" a műveltető képző.


normál esetben, okos, intelligens lányok tudnak suliba járni munka mellett, és akkor nem a szülőknek kell őket taníttatni.

sokan képesek erre...

2017. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, ezt neked mondták vagy valami filmből,esetleg könyvből vetted? Valamiért nem akartál felelni erre...


Volt valami ócska könyv, valami luxusku.rva volt benne, abban volt hasonló. Hamis gyönyör vagy mi volt a címe. Ritka pocsék sztori volt.

2017. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
64%

Nem tudom, mennyire tartozik ide, de azért elmondom, remélem nem baj.

16 éves vagyok és már évek óta az az életcélom, hogy gazdag férfihoz menjek majd hozzá. Ennek érdekében teljes figyelmemet (főleg) nyelvek tanulására fordítom, mert külföldön talán könnyebb ilyen férfit találni.

Ez saját ötletem, saját véleményem. (Biztos vagyok benne, hogy nem tudnék szegényen, nehéz munkával élni.)

Egyetértek anyukáddal, ha jól szeretnél élni (főleg, ha nincs lehetőséged továbbtanulni), keress egy gazdag férfit.

2017. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
5%

Az anyai szeretet... intő, óvó, terelgető szavai...

Az ilyen rohadna meg a fajtájával együtt :D

2017. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nekem mondták. Gazdag aki eltart, szép lakással rendelkezik. Vásárol autót, ékszert, ruhát.
2017. febr. 23. 20:52
 18/32 A kérdező kommentje:
10. Ez az igazság, sajnos.
2017. febr. 23. 20:54
 19/32 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy kicsit "finomabban" fogalmazott anyám: "miért nem tudsz egy egzisztenciálisan jobb helyzetben lévő férfit kifogni?" 2 gyerekem van és egyreszt sosem voltam az aki a pénztárcában kutakodott de nem képes megérteni. Őtceltartotta apám de mindig utálta h ki van szolgáltatva. No és azt sem mondanám hogy az anyagi "biztonság" meghozra volna számára a "boldogságot" de ezeket nem akarja meghallani....
2017. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
62%

Igaza van anyukádnak. Én is azt szeretném hogy a leendő párom majd gazdag legyen,hogy ne kelljen dolgoznom.

19/L

2017. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!