Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindent kritizál!...

Anyám mindent kritizál! Tiétek is ilyen? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Anyám egyfolytában mindenbe beleköt,aztán meg letagadja.

Ha apum vesz valamit,mert kedveskedni szeretne vagy látja hogy eszünk pl.szendvicset,és hogy húú de jó lenne ha mondjuk ilyen szendvicsbe való sajttal vagy valami extrával ehetnénk.Ilyenkor ha anyám meglátja:

-Minek kell ilyen szart venni ???

Ha valami csokit vagy kekszet teába,vagy nasinak:

-Minek ilyen ???Ki tudja mi van benne,csak hízunk tőle!


Szóval ilyenekért nekiesik apumnak és nem tudja abbahagyni.Veszekszik állandóan,ha már én vagy húgom már bőgünk miatta vagy apa kezd mérges lenni,csak folytatja tovább mint ha ő lenne a szent.Ha meg apum nagyon mérges lesz és vita lesz,akkor mindig anyum az akit bántanak.Mindig ezt mondja:

-Engem mindig csak bántasz !

-Persze,mindig én vagy a szemétláda !


És ilyeneket mond,pedig jól tudja hogy ő kezdte.És állandóan ez van.A felvételi pontszámaim miatt is piszkál és kritizált,aztán meg csodálkozott hogy sírok miatta,pedig 60 felett lett.

Egyfolytában kitalál mindent.Pl.Tegnap hazaértünk és a mosókonyhában talált kettő felsőt és elkezdte :

-Ez hogy kerül ide ???Reggel ezek nem voltak itt !

Ki jött be ?Valaki járkál a házba ???

Titkosrendőrségről is csak pampog állandóan,meg hogy lehallgatják a telefont.Ilyeneket mond.

+osztálytársaimat is állandóan kritizálja.Azt mondja hogy kis tetvek meg férgek a tanáramra is úgyszintén.

1 db matek 3-as miatt azt mondta,hogy nem véletlen hogy nem kellek a fiúknak.Meg hogy trehány vagyok.


14l


Mit csináljak vele ?



2017. febr. 24. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit, valószínű a házasságuk szar és ezért frusztrált.
2017. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétdezd meg tőle, h miért csinálja ezt? Kedvesen, hogy szeretnél változtatni, ha vmi nem tetszik neki csak ne legyen már ez az állandó feszkó. Szerintem anyukád nagyon szeretet hiányos, nem kap pozitív visszajelzéseket. Általában az ilyen emberek viselkednek így. Ti kifejezitek felé a tiszteletet, szeretetet, megbecsülést? Ha kap akkor talán ő is tud majd adni is.
2017. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kap tőlünk szeretetet,apumtól is folyton kapja a puszikat meg az öleléseket.Mi is mindig kedvesek vagyunk és igyekszünk mindenben segíteni neki,de kezd nagyon zavaró lenni a viselkedése.Mindenkit képes kritizálni.Kinézet,arc,ruha vagy bár mi egyéb miatt.
2017. febr. 24. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez azt jelenti, h igazából magával elégedetlen ezért keresi másokban a hibát. Apukáddal beszélgettetek erről?
2017. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom sok összeesküvés elméletet olvas. Annyit, hogy az már egyértelműen sok. A multibilliárdos cégek nem akarnak semmi mást, csak a te anyádat megmérgezni... Apád beszélhetne vele, hogy hagyja ezeket a témákat, mert csak az életetek minőségét csökkenti a baromságaival...


Ezek kivűl meg talán nem valósult meg az álma? Nem azt dolgozza amit akart és titeket hibáztat, hogy nem jöhetett össze?...

2017. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Minden áldott nap ilyen összeseküvéses híreket meg egyebeket olvas.MÉG ESTE IS !

Mindig az volt az álma hogy irodában fog dolgozni,és ez még is valósult.Szerintem szereti a munkáját,de pontosan nem tudom.Apuval nem beszéltünk még erről,csak arról hogy miket mond rám egyfolytában,mert rákérdeztem mert meghallotta az üvöltözést(nem csodálom :/).

2017. febr. 24. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!