Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleimmel nagyon rossz a...

Szüleimmel nagyon rossz a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Szüleimmel rossz a kapcsolatom. Semmit nem tudok velük megbeszélni. Anyukámmal a legrosszabb szerintem csak teher vagyok neki. 19 éves vagyok. Költözni nem tudok mert nincs olyan anyagi helyzetem hogy valahol akar egy szobában lakhassak. Nagy szülőkhöz nem mehetek. Elszökni nem tudok mert tuti már másnap rendőrök keresnének. Szòval mit tegyek? Nem tudok a szüleimmel szembe szállni. Lelkileg terrorizálnak.lelkileg romokban heverek. Már az öngyilkossagon is gondolkodtam. Csak teher vagyok ùgy is.
2017. febr. 26. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valahogy mindenképpen el kell onnan szakadnod, mert javulni úgysem fognak, vagy csak akkor, ha fordul a kocka, és te mész az ő idegeikre. Csak ehhez az kell, hogy eléggé elszánt legyél és tényleg képes legyél megtenni, hogy elköltözöl. Nagyszülőkhöz miért nem mehetsz? Ha nem szeretnél mindent ide kiírni, írhatod privátban is.
2017. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, ne legyél már ennyire életképtelen 19 éves létedre!


Megmondják, hova mehetsz tanulni? Te meg azt mondod, hogy NEM, és azt jelölsz meg, amit akarsz.


Megmondják, hogy mikorra legyél otthon? Akkor órák után hívd fel jó anyádat, hogy majd három óra múlva hazamész, most a Gyurival sütizni mentek.


Elveszik a fizetésedet? Csinálj magadnak egy bankszámlát, és kérd arra. Természetesen ne mondd el nekik, hogy van bankkártyád, csak közölt velük, hogy nem azért dolgozol, hogy őket eltartsd. Persze, én is otthon lakok, és dolgozok. Ennek ellenére csak a fizetésem egy részét adom le anyáéknak (bár mondták, hogy egy vasat se kérnek, de én mindig adok 30-40.000-et, így érzem helyesnek). De amit a szüleid csinálnak, hogy elveszik, az parasztság. Ne hagyd már magadat!


Azt se értem, hogy tudják elmarni mellőled a barátaidat. Naponta találkoznak velük? Egyszerűen nem tudom elképzelni. Nem is jársz el otthonról semmi programra (színház, mozi, sütizés, állatkert, stb)?

20N

2017. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò! Ilyen helyzetben vagyok. Sajnos gyenge vagyok mar szembe szallni.Nem mehetek általában sehova. Mindig megkapom minek az nekem. Ülj a s*ggeden.
2017. febr. 26. 14:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen életképtelen vagy, meg is érdemled. :D
2017. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!