Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyukám nem vesz komolyan?

Az anyukám nem vesz komolyan?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, a barátom 17.

Nem szeretünk csak ugy bele vágni dolgokba, ezért megvárjuk amíg betoltom a 16 eves kort. Utana szeretnénk lefeküdni egymással. Van idősebb noverem, o átadta nekem a tapasztalatait, hogy o mit tanácsol védekezés terén. Anya mondta nekem, hogy ha ugy erzem hogy kesz vagyok ra nem szól bele csak szóljunk elotte. Le ültünk vele beszelni a barátommal, hogy szeretnek elotte elmenni nőgyógyászhoz. Nem szólt semmit csak ki ment a szobából. Amikor elment a baratom, akkor kezdte el mondani, hogy remélte, hogy nem ilyen fiatalon kell velem errol beszélnie, es hogy nem is akar.

En már nem tudom őt megérteni.

Mit tegyek?


2017. febr. 27. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
A 16 év határeset. Alatta részemről k..vának számít egy lány. Szóval ne hidd, hogy olyan nagy dícséretet érdemelsz, hogy nem dugsz 14 évesen.
2017. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem tudsz tenni, majd megnyugszik. Elmondtál neki mindent őszintén, szerintem meg is bízik benned. Az írásodból nekem nem az jött le, hogy tenni kellene bármit is, előbb-utóbb elfogadja.
2017. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem csak hagyj neki idot, el kell fogadnia, hogy a kicsi lanya kezd felnoni. En is 16 voltam mikor elvesztettem a szuzessegem. Nekem anya azt mondta nyugodtan, csak vedekezzunk, ovszert is adott. :D

Nogyogyaszhoz? Minek? Maris tablettat akarsz szedni?

2017. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem fiatal vagy. Eleve, ha az akadályoz meg titeket, hogy nem töltötted még be a 16-ot, akkor régen rossz. Amint megleszel 16, ugrasz is az ágyába? Akkor felesleges várni. Nem leszel érettebb vagy éretlenebb attól a számtól. Felesleges korhoz kötnöd, vagy naphoz, és betervezni szerintem eleve hülyeség. Miért nem hagyod, hogy csak spontán jöjjön? És, ha ez a spontán érzés 17 évesen jön el, akkor mit veszítettél. Itt nem a korról van szó. Ha kényszernek érzed, akkor 16 évesen is annak fogod. Sőt, eleve csak rágörcsölsz majd. Ha meg nem érzed annak, akkor miért ne történhetne meg most?
2017. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy ja, miért akarsz nődokihoz menni? Kivizsgáltatni, hogy van-e nemi bajod? Mert ez egy jó ötlet, de akkor már a barátod is menjen el egy kivizsgálásra. Ha viszont tabi miatt, akkor azt még hanyagold.
2017. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Az első szexet nem korhoz kell kötni, hanem érettséghez. Ha félsz az egésztől, akkor még nem állsz készen rá. Én 3,5 hónap járás után feküdtem le az első barátommal, éppen betöltöttem a 17. életévemet. Pedig az első pár randi után, amikor feljött a szex téma, azt mondtam, 18 éves korom előtt soha. De ha már egyszer úgy éreztem, készen állok rá, minek várjak? Nem bántam meg.


Ráadásul az volt a legjobb, hogy spontán jött. Sosem értem azokat, akik megbeszélik, hogy na akkor jövő szombaton elveszítjük a szüzességünket, oda az egésznek a varázsa.


Nőgyógyászhoz felesleges menned, ha nincs panaszod. Majd az első pár szex után érdemes évente rákszűrést csináltatni, de ennyi.


Gumival védekezzetek, teljesen jó az. Ha rendesen használjátok, nem szakad ki.


Anyukádnak meg nem vagy köteles beszámolni, mikor dugtok, szerintem ha így áll a témához, semmi köze hozzá.


20N

2017. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!