Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, szerintetek ez...

Most komolyan, szerintetek ez normális, hogy anyukám nem engedi?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok ,és anyukám nem engedi,hogy vegyek a saját pénzemből magamnak egy szőrtelenítő krémet.Nagyon irritál ,hogy folyton borotválnom kell (tudom,hogy nagyon rosszat tesz neki,folyton kipattogzik,meg kiszárad ) .Szerintetek ez normális ?!

2012. júl. 1. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi kifogása van ellene? Nem értem...
2012. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én se,nyugodj meg.Azt mondta,hogy jó a borotva .. Persze,neki lehet,de nekem nem .
2012. júl. 1. 18:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg titokban, de azért ez elég szomorú, hogy át kellene verni. De gondolom fél a vegyszerek esetleges hatásától (mi van ha ezek a krémek bőrrákot okoznak, ki tudja?), netán attól, hogy a zsíros krémtől eldugul a lefolyó.
2012. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
A borotva a legrosszabb megoldás. Te is tudod, miért. Miért nem egyezel meg vele, hogy eljársz egy kozmetikushoz gyantáztatni? Kevesebb irritáció, nem viszel haza semmi vegyszert, és még sokáig szép is marad a bőröd? A legjobb megoldás. Gyűjts érveket, és talán belemegy!
2012. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy én használtam ilyen krémeket egy ideig, de nem volt olyan jó, macerás volt és nem szedte le rendesen, úgyhogy én is a borotvánál maradtam, ha ez vigasztal.
2012. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg ész érvekkel meggyőzni. (Kényelmetlen a borotva, kipattog, megvágod magad stb...) De amúgy a szőrtelenítő krém se sokkal jobb, inkább gyantát vegyél vagy epilátort, de elmehetsz kozmetikushoz is. Anyukádat meg te ismered, te tudod mivel lehet hatni rá, próbálj meg vele nyugodtan beszélgetni ezekről a dolgokról. De persze azt is megteheted, hogy csak úgy simán veszel krémet és megcsinálod, végtére is a te pénzed és a te tested.
2012. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Inkább gyantáztasd, ha tudod. A szőrtelenítő krém nekem pl sosem vitte le szépen a szőrömet, mindig ott marad a borosta. Hiába használtam a névtelentől kezdve a legdrágább szerekig, mind ugyanolyan eredményt mutatott. Ha gyantáztatni nem is mered, akkor elektromos borotvára beruházni lenne érdemesebb. Én az intimrészeket azzal csinálom és az sem csinát tükörsima felületet, de nem is pattogok ki tőle.
2012. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem helyes,amit most fogok írni..DE: Nekem 13 éves koromban nem engedte.Na fogtam a seggem,és lementem a boltba.Vettem szőrtelenítő krémet,meg is csináltam,és ennyi.Nem mondtam meg neki.Egyszer a strandon észrevette..Semmit nem szólt...Szerintem csináld te is ezt! Ha hajthatatlan,akkor úgysem tudsz mit tenni.Vedd meg,és csináld meg!
2012. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Igen,gondolkoztam már rajta,csak az a baj,hogy nem nagyon járok ilyen boltokba,a másik meg hogy falun nincs ilyen bolt. Szerintem elmegyek majd kozmetikushoz,csak eléggé szégyenlős vagyok ilyen téren.Hallottam már hogy a krémek nem túl jók,de gondoltam,kipróbálnám,hátha..de így ,hogy még ezt se engedi.. Majd beszélek vele,mert ez így nem állapot már : S :) de nagyon szépen köszönöm a segítségeteket : )
2012. júl. 1. 19:42
 10/18 anonim ***** válasza:
Menj be nyugodtan a legközelebbi boltba és vedd meg magadnak.Mikor nincs otthon anyukád,akkor pedig a fürdőszobában szőrteleníts.
2012. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!