Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyáék miért nem engedik?

Anyáék miért nem engedik?

Figyelt kérdés

Sziasztok bocs a helyesirási hibákért austriaba születtem és itt is élek! Szoval havonta kapok 30€ de nem költhetem el már vagy 5éve plusz szülinap meg minden de nem vehetek semmit 2gépünk van de mind közös nem vehetek a szobámba tvt

Gépet se play stationt se uj telefont most is egy Iphon 5s em van de akkor miért van saját pénzem ????Amugy mindent megkapok amire szükségem van . De már 7ezer € van !!!De nem költhetem el 😢😢😢 ! Why ???



2017. márc. 5. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
ha nem költheted el tényleg nincs értelme, ha gondolod küldd át nekem majd én elköltöm helyetted. üdv!
2017. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
😂😂😂Bocs de nem .Ja és nem azért nem költhetem el hogy amikor elköltözöm legyen költöpénzem mert ha befejezem a sulikat el kell költöznöm de arra majd kapok pénzt
2017. márc. 5. 16:27
 3/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem azért, mert ha mész valahová, és/vagy nincsenek ott a szüleid, illetve abban a helyzetben nem tudnának rá adni, vagy ilyesmi legyen. Ez jutott csak eszembe.


Szerintem kérdezd meg őket, ha tudni akarod :)

2017. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Miért minek akarsz tanulni hol akarsz élni? Lehet azért mert van valami almod ami lehet hogy drága.
2017. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. márc. 5. 16:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
toluk kene megkerdezni, hogy miert nem koltheted el, nem?
2017. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem is van bőven pénzem, nyáron pedig még dolgozni is fogok, hogy gyarapodjon, de eszem ágában sincs elkölteni, csak azt veszem meg, amire tényleg szükségem van. Sosem lehet tudni, mire kellhet, és mindig jó, ha van félretéve valamennyi. Lehet, hogy a szüleid is így gondolkodnak, erre akarnak megtanítani, ezért nem költheted el.


17/L

2017. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem sikerült provokálni a népet (megis lepődtem a normális válaszokon) máskor több fantáziát kérünk. Még annyit hozzá tehettél volna hogy ott ál az audi R8-as a garázsba ami csak rád vár.
2017. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolso nem is akartam provokálni senkit
2017. márc. 5. 17:19
 10/12 A kérdező kommentje:
7edik válaszolonak lett igaza köszi a válaszokat
2017. márc. 5. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!