Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha anyáék...

Mit csináljak hogy ha anyáék nem engedik folytatni a fősulit (1 évem van még hátra)?

Figyelt kérdés

Mivel nem lett meg 1 vizsgám anyáék azt mondták h szeptembertől el kell mennem dolgozni. Mivel hülye vagyok hozzá :S Hiába mondtam nekik h egy foritjukba nem került a suli (államin vagyok, bérletet jegyzetet diákmunkás pénzből fizetem), de mindig azzal jönnek h az ő pénzüket verem el. Egyedül a kajálás kerül nekik pénzbe, meg persze az áram víz stb....

Mindig azzal jönnek h miért nem mentem el kommunikációra, az tuti sikerült volna. de közben meg apa azzal jön h azok hülyék csak tapsolni járnak... :(

Mit tehetnék?


21L


2010. jún. 12. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
keress diákmunkát és fizesd legalább a kajád egy részét...hétvégén és suli után tudsz melózni
2010. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sexylady ***** válasza:
100%
Már bocs, de hülyék a szüleid. Ezaz, küldjenek el egy érettségivel dolgozni, jó lennél gyári munkásnak. Komolyan ilyen sorsot akarnának a gyereküknek? Szerintem mond meg nekik, hogyha nem engedik hogy befejezd azt az egy évet, az egész életedet cseszik el.
2010. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
dolgozok, de hiába mondom h fizetek bele nem kell nekik. mondtam h fizetem a netet és a tv felét is mivel sokat használom őket. de nem kell nekik. azt mondják kitudják fizetni
2010. jún. 12. 10:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak szivatnak, lelki terror, nekem is volt benne részem
2010. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

se anyának, se apának nincsen érettségije. apa szakmunkást végzett, anyának csak általánosa van.

szerintem féltékenyek h én már fősulira járok és okosabb leszek náluk , vagy nem tudom

a másik meg az h nem értik meg h én hiába tanulok arra az 1 vizsgára, ha a tanár megbuktat a 300ból 298at egy félévben, mivel így több pénze lesz. (anyáék szerint én nem tanulok eleget, mivel a tanár nem tehet ilyet...)

2010. jún. 12. 10:32
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

De örülök, hogy nekem nem ilyen hülyék és önzőek a szüleim.. (bocsi).

Én tuti folytatnám, és nem érdekelne, hogy mit mondanak, basszus 21 éves vagy, arról meg nem tehetsz, hogy nem tudsz összehozni egy lakást a diákmunkás melókból... amúgy koleszon nem gondolkodtál? az havi 8-9 ezer lenne, és akkor tényleg meg se mukkanhatnának.

2010. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy, úgysem kényszeríthetnek.
2010. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagyod hogy beleszóljanak abba hogy mit tanulj? Szerintem 21 évesnek ezt már nem szabhatnák meg..persze mivel velük élsz beleszólhatnak egykét dologba..de ha nekem aztmondanák a szüleim hogy hagyjam abba a sulit és h nem csinálhatnám ráadásul ugy hogy nemis fizetnek azert hogy tanulhassak..hát nem igen foglalkoznék velük..


21

2010. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azta! ez kesz. bocsi de anyadeknak elment az esze!!!! Nem igazan vannak kepben, lehet azt hiszik megbuktal es evet kell ismetelned?? magyarazd el nekik, h az, h egy vizsga nem sikerult, nem a vilag vege, mert legkozelebb sikerulni fog es ennyi!

Abba ne hagyd a sulit, orulniuk kellene h ilyen gyerekuk van mint Te de ugy latszik nem erik fel esszel, mar bocsi h leszolom oket de ez szamomra hihetetlen..

25/L

2010. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát szegény szüleid elég buták de nem hibáztatom őket amiért nem volt lehetőségük tanulni és nem tudják h mennek a dolgok... Sztem csináld végig nyugodtan azt az egy évet még, azt az 1 tantárgyat meg vedd fel újra. Sokan járnak úgy h újból fel kell venniük. Diákmunkát is csináld továbbra is, nem hiszem h így beléd lehetne kötni.
2010. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!