Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyáék miért nem engedik?

Anyáék miért nem engedik?

Figyelt kérdés

Sziasztok bocs a helyesirási hibákért austriaba születtem és itt is élek! Szoval havonta kapok 30€ de nem költhetem el már vagy 5éve plusz szülinap meg minden de nem vehetek semmit 2gépünk van de mind közös nem vehetek a szobámba tvt

Gépet se play stationt se uj telefont most is egy Iphon 5s em van de akkor miért van saját pénzem ????Amugy mindent megkapok amire szükségem van . De már 7ezer € van !!!De nem költhetem el 😢😢😢 ! Why ???



2017. márc. 5. 16:15
1 2
 11/12 varlamov válasza:
63%
Én is provokációra / trollkodásra gondoltam. Annyira adta magát a dolog XD
2017. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Hát gondolom szüleid jó módú emberek! Hidd el jó lesz az még későbbre. Tudom gyerekként azért csak más, mert ilyenkor azért egy playstation csak jól jönne. Gondolom a szüleid arra akarnék téged nevelni, hogy csak azért mert van pénzed nem kell elkölteni egyből.
2017. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!