Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet elérni a szülőknél...

Hogy lehet elérni a szülőknél hogy a "majd" és a "ha lesz időm rá"-ből legyen valami?

Figyelt kérdés
Nyár végén defektet kapott a biciklim, kilyukadt a belső gumi, vettünk újat csak rá kéne tenni, a probléma hogy ehhez nem értek, apa igen, de ahhoz képest hogy hetente szólok fél éve a kerék köszöni elvan lyukasan. Komolyan már pár naponta kérdezem hogy egyik nap ki tudnánk-e cserélni, ahogy néztem ez egy laza 20 perces munka de ha felhozom hogy mikor tudnánk rögtön jön az hogy eddig nem volt ideje, ha hétfőn szólok megkapom hogy vasárnap ráért volna, rosszkor szólok annak ellenére hogy pénteken azt a választ kaptam hogy majd vasárnap. Mit lehet tenni, a sima cseszegetés nem válik be, egyszerűen teljesen mindegy mikor-hogyan szólok "jó majd megcsinálom" "majd a hétvégén" "majd ha lesz rá időm".
2017. márc. 7. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

max 6 perc

ha pár hétig nem csinálja meg, vidd be egy bicikliboltba ott max pár száz forintért beledobják azonnal...

2017. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Vagy... megnézed youtubon, hogy hogyan kell és megcsinálod magadnak...
2017. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy? Egyébként a legjobb ötlet tényleg az, ha nagyon suta vagy az ilyesmihez, hogy összespórolsz annyit, hogy egy bicikliboltban megcsinálják.
2017. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ja legközelebb azt mondja pénteken, hogy majd vasárnap, akkor ne hétfőn szólj újra, hanem akkor. Esetleg lehetne úgy KÉRNI (nem cseszegetni!), hogy szeretnéd ha megmutatná, hogyan kell, hogy legközelebb meg tudd csinálni magadnak. Szerintem értékelni fogja. Egy próbát megérne.
2017. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
*Ja=Ha
2017. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
10-12 eves lehettem amikor eloszor csereltem gumit a bringan. Ketto darab kanal vagy valami mas, lapos es nem eles szelu femdarab kell hozza, meg fel ora az eletedbol. Ahelyett, hogy apukadat piszkalod ezzel, kb. 10x megcsinalhattad volna - foleg hogy most is inkabb a gyk-ra irkalsz kerdeseket ahelyett, hogy megnezned hogyan kell csinalni.
2017. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A kanál mondjuk jó ötlet, azt olvastam van hozzá valami szerszám alapból de otthon ilyen nincs.

Bicikli boltba elvinném csak a legközelebbi 15km, jogsim nincs, buszra nem engednek fel vele bringával meg ugyebár nem tudok menni.

2017. márc. 8. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Forditsd fel a bringat egy olyan helyen ahol utban leszel vele. Pl. kapubejaro elott, vagy ajto elott. Pakold ki a kulcsokat amit talalsz, s csinalj ugy mintha probalnad magad megoldani a problemat. Aztan szolja szomszednak hogy csinalja mar meg legyen szives :D
2017. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!