Normális amit érzek?

Figyelt kérdés

Apám már lassan 3 éve külföldön dolgozik. Igazából hozzá vagyok szokva. Hazajön hétvégente, de igazából csak ekkor. Nyáron sem kap szabadságot hosszabb időre. Viszont ma elkezdtem nézegetni a régebbi családi képeket. Rámjött a sírhatnék, hogy akkor mennyire más volt minden. Akkor még "normális" kapcsolatunk volt. Tudtunk beszélgetni, együtt lenni sokkal többet. Közelebb éreztem magamhoz. Így belegondolva fáj. Kegyetlenül rossz. Mintha elvesztettem volna az egyik felelmet. Nem tudom mitévő legyek :(

16/L



2017. márc. 7. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Jogosan sírsz. Ez nem családi élet.
2017. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Telefonon, neten sem tudtok beszélgetni?
2017. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( Mikor ő dolgozik akkor nekem sulim van, ráadásul akkor végez mikor én már alszok
2017. márc. 7. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez ma mar a harmadik kommentem.. fuu de buszke vagyok magamra. Irok ilyen smileyt is mint a kerdezo.. :(

Szoval.. apu oda van es hetente latod? Sajnos nem tudsz mit tenni. Irhatnam hogy azert csinalja, hogy legyen penzetek,de ezt ennyi idosen tudod. Ahogy valszeg azt is, hogy ez a felnotte valas nagy nagy idoszaka. Elegs sz@r de ez van. Megse kell szeretni. Tudom nehez hiszen en ebbe nottem fel, de tul leszel rajta. Ha ez boldogabba tesz, irj neki akarhanyszor hianyzik es O valaszol ha tud. Kreativitas Sista menni fog. Most lehet utalni fogsz, (meg jo hogy a gepem elott kockulok) de lehetne rosszabb is.

Megprobalhatnal ugyanannal a helynel meloba elhelyezkedni kesobb, ha meg apud ott dolgozik, es akkor kozelebb lennetek. Az meg jo par ev, addigra remelhetoleg ezt kinovod.

2017. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen normális. Van Facebookja? Ott tudtok levelezni, mindenki akkor válaszol amikor ráér. (Mi Apával így tartjuk a kapcsolatot)

Mindenképpen mondd el neki amit érzel

2017. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Van olyan család, ahol az egyik, vagy a másik szülő külföldön dolgozik, és 2-3 havonta jár haza.

Ezzel szemben a te apád minden hétvégét otthon tölti. Szóval ez a nagy világfájdalmadat sehol nem tudom átérezni, megérteni pedig főleg nem.


16 évesen én jobban ragaszkodtam a barátaimhoz, osztálytársaimhoz, mint a szüleimhez, s minél több szabadságot akartam, s eljárni otthonról. Nálad is elvileg így kéne lennie. Kivéve, ha nincs valami más problémád, amit nem írsz le.


Az iskolaidőben a hétköznapjaidat le kéne foglalnia az iskolának, és a tanulásnak, így az az öt nap elég gyorsan el tud telni, mire jön a hétvége.

2017. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi felevente lattuk egymast anyukammal,de azota mi is kijottunk hozza es itt járunk iskolaba is.Nem tudom hogy ez nalatok megoldhato lenne,vagyhogy anyagilag hogy alltok,esetleg mennyit tudsz nemetul bar itt ilyen kornyeztben konnyen megtanulnal mert ragadna rad :) egyebkent az is segit ha valakinek ezt elmondod,nekem is jol esett kibeszelni magadból.A siras termeszetes ,en is rengetegszer sirtam miutan kiment,pont ebben a korban van foleg szükségunk a szuleinkre ,lelkitamogatas teren foleg 😊 az iskolat csak peldanak irtam hogyha meg a hetvegenel is tobbszor akarod latni.
2017. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Külföld nem feltétlenül jelenti Németországot csak :D
2017. márc. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha segíteni már nincs mód a bajon,

Adj túl minden keserves sóhajon.

Ki azon jajgat, ami megesett,

A régi bajhoz újat keresett.

Ne sírj, ha sorsod megrabolna-sőt,

Közönyöddel bosszantsd vissza őt.

Nevesd ki a rablót, ezzel meglopod

De téged foszt ki buta bánatod." (Shakespeare)

[link]

2017. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha hétvégente látod apukádat, - és igényed is van rá - akkor szerencsés gyerek vagy.

Nem új keletű dolog, hogy a szülő távol dolgozik, vagy annyit dolgozik, hogy a család jószerivel csak hétvégén tud maradéktalanul összejönni.

A múlt rendszerben egész megyék kiürültek, (pl. Szabolcs, Békés, Hajdu-Bihar) mert a férfiak távol, esetleg Budapesten dolgoztak, munkásszállón laktak és péntekenként ment haza a "fekete vonat"

Akkoriban ez teljesen természetes volt, generációk nőttek így fel.

Ne szenvedj emiatt, hét közben mindenki teszi a dolgát, családi életre meg ott a hétvége!

2017. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!