Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák hogy reagálnátok rá ha...

Anyák hogy reagálnátok rá ha 12-éves fiatokat megtudnátok hogy 10-éves unoka húgával egymás nemi szervét nézegetik?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 12:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17%
Lehet a bugyira maszturbált, nem biztos, hogy felvette. Beszélgessen vele az apja.
2017. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ödipusz!
2017. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%

Na ezért van ennyi beteg dolog, mert mosolyogva ovisokról beszéltek, mikor egy 12 évesről van szó!

Én 10 évesen már menstruáltam.

2017. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Megoldódott a dolog szerintem megnyugtatóan . Ha valakit érdekel hogyan . Privátban megírom hátha tudok segíteni hasonló problémával küzdő anyának .
2017. márc. 15. 09:33
 25/27 anonim ***** válasza:

Milyen kis koránérő perverz.

De szerintem a kérdés kamu.

2017. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
33%

Wow, emberek ,csak nálunk nem volt ez oviban? :D

Uhh ember, nem tudom. Ez valahogy nem tűnik normálisnak. Értem, hogy másnál ment oviban ez, de már ez egy nagy gyerek. 6.-os. (vagy 5.-es ha év vesztes)

Ilyenkorban az osztálytársaim, már bőven túlvoltak azon, hogy ezt nem illik. Már vicceltek vele, persze nem komolyan.

Szóval, beszéld meg vele.

2017. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
12%
Mi is nezegettuk unokahugommal kiskoromban sot meg is fogtuk. Azt se tudtok mi az v miez. Igaz mi kisebbek voltunk de nemtudtok mi az a szexualitas vagy nemiszerv es h mit lehet vele csinalni a pisilesen kivul. Ondot talaltal a bugyidon? Ugyan sztem azt se tudja még miaz h kiverni...jo teny h amai fiatalok mar nem teljesen olyanok mint mi voltunk kiskorunkban DE hamar annyira tisztaban lenne a dolgokkal sztem nem az unokahugaet nezegetne..ne aggodj. Még gyerekek
2017. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!