Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek egy gonosz nevelő...

Mit tegyek egy gonosz nevelő apával?

Figyelt kérdés

Anyukámék elváltak, apa próbált magához venni de nem sikerült neki mert anyám úgy hazudik mint a vízfolyás.

Össze házasodott a nevelőapámmal.Az elején minden renden volt.De egy idő után elkezdett nem normális dolgokat csinálni. Például:Felhív telefonon hogy csináljak neki pattogatott kukoricát, miközben ő a földszinten (családi házba élünk) kb 5 méterre volt a mikrótól én meg fenn az emeleten tanultam. Ha valamit kapok (pl: havonta egy tábla Milkát) azt meg kell hálálnom, nem megköszönnöm hanem meghálálnom. Miközben apukám, meg az élet társa tök kedves és normálisan el lehet beszélgetni velük, nevelő apám meg: na mi a helyzet a lányokkal, tetszik valamelyik?

Meg: tudod a f....d másra is kell használni.

Mások előtt természetesen elő adja a minta szülőt.

Ami meg a hegy csúcsa:Apának kell hívnom!!!!

Azzal az indokkal, hogy ha nem apának hívom az megalázó.Egyik kedvencem: feneket kell nyalni!

mondanom kell neki, hogy szeretem stb.

Apukámék valamikor ki akadtak,letámadták anyámat(szerencsére), hogy mit képzel az a dagadt pénisz,hogy ugráltat engem.Persze elvertek mint szódás a lovát.Apukámék mondták, hogy ha betöltöm a 16-ot akkor dönthetek, hogy kihez költözzek, és hogy akarok-e látogatási jogot.

Mit tegyek? Értelmes válaszokat kérek!


2017. márc. 10. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi van még a 16-ig? Én átköltöznék, nincs mit rajta cifrázni.
2017. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"elvertek mint szódás a lovát" ezzel már simán apádnak ítél a bíróság
2017. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok.
2017. márc. 10. 20:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy elvittek engem Dilidokihoz aki elvileg azt diagnosztizálta hogy nekem valami ilyen jellengü problémám van.Ezzel védekeznek.Ami teljes mértékben hazugság.
2017. márc. 10. 20:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg nem engednek ki.Se barátokhoz, maximum a nénikémiékhez.Apa meg ugye ritkán láthat.Ugy néz ki , hogy végig kell szenvednem még 4 évet
2017. márc. 10. 20:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, 14(!) éves kortól köteles a bíróság figyelembe venni a te álláspontod.
2017. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utána elköltözhetek?
2017. márc. 10. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem egyszerű, apukádnak pert kell indítani az elhelyezésed megváltoztatására, a bíróságon meg kell hallgatni a véleményedet, és ha nincs semmi kizáró ok (apukád vállalja, van is hol laknotok, ilyesmi) akkor a bíróságnak a te kívánságodat kell figyelembe vennie. Ennyi.
2017. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos volt is belőle vita.Anyám nagyon jól tud hazudni.

Meg jöttek azzal, hogy apám manipulál.Ami nem igaz, nem erőlteti rám, csak mondta, hogy ha rosszul érzem anyáméknál magam akkor szóljak neki.De sajnos a bíróság úgy gondolja, hogy anyáméknál jobb helyen vagyok.

2017. márc. 10. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Ideje elkezdeni lázadni. Ne hívd apának és ne hálálkodj. Egy köszönöm elég meg hívd a nevén. Lehet kiabálni fognak, megvernek, de ha tartod magad ehhez, elöbb-utóbb változni fognak...
2017. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!