Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha szülő lennél (vagy már az...

Ha szülő lennél (vagy már az vagy), akkor ezért ordítanál/szidnád a gyereked?

Figyelt kérdés

8.osztályos a gyereked,2.félév van.Szóval már a kutyát sem érdekli,hogy milyen jegyeid vannak,és egyik nap a gyereked,haza hozna egy 2-est és egy 5-öst matekból.

(a gyereknek nem ez az első 2-ese,van egy-kettő 3-asa is,de a többi 4-es,5-ös)


Tegyük fel,hogy a gyerek annál az anyagnál hiányzott,de próbálta pótolni,meg gyakorolni.

Ja és aznap van a gyerek szülinapja.


Haragudnál rá ?Szidnád,ordítanál vele ?Mit csinálnál ?



2017. márc. 20. 14:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :D

Apumnak mondtam el csak,anyának majd holnap.Nem haragudott érte,mert ott sem voltam az anyagnál.

Szerdán mentem,csütörtökön írtam egy pótló dolgozatot,az 5-ös lett.Következő nap meg abból az anyagból ami nekem még sem volt.Szóval egy napom volt rá tanulni,de a tankönyvek rosszak(Ofi)

Nem magyarázza el jól,a tanár még egy feladatot csináltatott az egyikből.

Mikor megláttam azt az abszolút függvénytáblázat vagy mit,majdnem kifordultam a székből.Neten kerestem feladatokat megoldással,de összekavart és mint valami egyenletet úgy oldottam még,mert a srác is olyasmit csinált.


De így is 4-es átlagon van :),szóval nem zavart be nagyon.

2017. márc. 20. 19:44
 12/14 A kérdező kommentje:
*anyagokból
2017. márc. 20. 19:44
 13/14 anonim ***** válasza:
30%
Én a matek miatt soha nem tudnám leszidni a gyereket. Azt nem lehet bemagolni, ha nem érti ez ember, megette a fene az egészet. Mondjuk megnézném azért azt a dolgozatot, ha lehetőség van rá, és segítenék abban, hogy e következő jobban sikerüljön.
2017. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
44%
ugyanmár, egy 2-est kaptál, nem megbuktál.
2017. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!