Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A Szüleim válnak apa pedig...

A Szüleim válnak apa pedig barom módon akar anya ellen fordítani (? ) segítség!

Figyelt kérdés

A szüleim váló félben vannak,szerencsére nem húzzák vonják az anyagiakat. Mindenben megegyeztek,csak abban nem hogy ki a szemét. Anya szerint apa a felelős mindenért,apa szerint meg anya. Ha össze találkoznak (bárhol) mindenen összevesznek. Tegnap ezt a Tesco-ban tették meg,rengeteg ember nézte a gyerekes hülyeségüket.


Elég gáz hogy azért ordibáltak mert apa szerint anya túl sok pékárut vett és nem egészséges nekünk (itt inkább ránk,a gyerekekre értette)(mamáméknak is vittünk belőle és alapból úgy indultunk el hogy nekik is veszünk vmit)


A biztonsági őr vitte őket ki. Én bent maradtam,távolról figyeltem az eseményeket,nem akartam a középpontba kerülni.


Mind ketten tudják hogy a tesómnak (8) és nekem (13) mik a gyengéink,mivel lehet minket megfogni,mit szeretünk mit utálunk stb. és ezt ki is használják. Vagyis hogy pontosabb legyek csak apa teszi ezt. Nem tudom miért nagyon szeretjük mindig is jó apa volt.


Ma eljött hogy meglátogasson minket mert egy hete nem volt. Be volt jelentve,mindenki tudott róla.

Szóval a tesómmal jót játszottak,olvasott neki könyvből és együtt tanultak. Velem sokat beszélgetett és jó volt látni hogy anyával is tök normális és hogy a tegnapi dolog szinte el lett felejtve.


Aztán mikor keten maradtunk a szobámban megkérdezte hogy tudom-e hol vannak most 4 hetes hovawart kölykök.


/Mindig is szerettem volna egy hovit,az álom fajtám. kutya mániás vagyok,azon belül is hovawart mániás. Nagyon szeretnék egyet,már 9 éves korom óta,de anya nem engedte mert nem nagyon szereti a kutyákat,apa meg olyan "tartózkodom" véleményen volt./


Mondtam hogy persze hisz minden hovawarttal kapcsolatos dolgot tudok. A Pusztai-Pandúr kennelnél.


Ebben a pillanatban leesett. Ránéztem,szerintem ragyogtak a szemeim,nagyon fellelkesültem. Azt mondta egy feltétel. Ha az ügyvédnek azt mondom hogy nála szeretnék lenni,anyát nem találom megfelelőnek és hogy sokszor vert minket. Ekkor tudtam meg hogy van ügyvéd meg hogy a válás mégsem annyira megegyezéses.


Mondtam hogy kizárt,inkább majd 18 éves koromban saját pénzből megveszem a kutyát de ő bármivel is próbálkozik semmivel nem vehet rá hogy hamisan tanuzzak anya ellen. Közöltem vele hogy nem beszélek vele (mármint apával) többet,menjen ki és hogy ekkora férget nem láttam. Valahogy életemben eddig ekkor voltam a legőszintébb.

Elég mérges lett de lehiggadt,bocsánatot kért,megkérte hogy ezt ne mondjam el senkinek. Azt mondta hogy ad 3 hetet addig még meggondolhatom magam. De ha szólok hogy az ő oldalára állok abban a pillanatban felhívja a tenyésztőt. Azzal kiment. Többet nem beszéltem vele.


Mit tegyek? Mondjam el anyának? Mivel védhetem ki az ilyesfajta "támadásokat"?


13/l



2017. márc. 22. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha el mondod, ha nem anyukádnak, a bíróságon mindenképpen megemlíteném, hogy apukád vesztegetéssel próbálkozott...
2017. márc. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat jól estek :) Akkor elmondom neki
2017. márc. 23. 06:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi volt? :)
2017. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Anya teljesen kiborult... Hát... De azt mondta elintézi hogy apa ne legyen többet ilyen. Fel is hívta apát hogy szüksége is lesz az ügyvédjére ha akra még látni minket. Aztán kinyomta,nem hagyta hogy apa beszéljen.


/annak aki privátban írosgat üzenem hogy eleve nem akartam apámmal együttműködni és hogy több üzenetet nem fogadok tőle.../

2017. márc. 23. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!