Z123 kérdése:

Hogyan magyarázzam el?

Figyelt kérdés
A szüleim nem értik meg hogy én túlságosan is érzelmes gyerek vagyok, és szerintük mindez csak egy nagy hülyeség es csak kitaláltam

#Érzelmesség #nem ertenek meg
2017. márc. 23. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a mindez, ami szerintük egy nagy hülyeség?
2017. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit találtál ki?
2017. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Djjjozsiiiii ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak épp abban a korban vagy, amikor amúgy is extra érzékennyé válsz. Előfordulhat, hogy csak bemeséled magadnak. Ugyanis érzelmes gyerek úgy alakul ki, ha egy vagy két szülővel alapból megvan az érzelmen alapuló kötelék. Így ha nem értik meg, ők valószínűleg kevésbé érzelmesek, és nem tudják értelmezni mitől is lennél te érzelmes. Valószínűleg nincs meg a mély érzelmi szál köztetek. De nem kell búslakodni emiatt, mert aki kicsit érzelmesebb, az életben sokkal sikeresebb lesz.
2017. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szüleim szerint azt találtam ki hogy érzelmesebb vagyok mint egyes emberek, szoval kepes vagyok mindenen sirni, és ök nem értik meg hogy ez miért van
2017. márc. 23. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
pl egy filmen vagy egy megható történésen? Nincs ebben semmi különös, sok ilyen felnőtt is van. Esetleg próbálj meg ne előttük elérzékenyülni, ha már szerintük ez olyan furcsa, meg hülyeség.
2017. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Emotional vagyok vagyis emo
2017. márc. 24. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!