Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van beleszólásuk abba, hogy...

Van beleszólásuk abba, hogy kiket hozok haza?

Figyelt kérdés

Külön bejáratú lakrészem van, nem találkoznak a szüleimmel.

Szüleim nyugdíjasok, és azóta elviselhetetlenek... Nem vágyom kapcsolatra, ezért gyakran Vá hogy megfordul nálam férfi. Ezt ők figyelik, és vitáznak miatta.


Felnőtt, dolgozó ember vagyok, saját magamat tartom el, és nem anyámék előtt élem a szexuális eletem. Nem tudom sehogy sem megérteni.


2017. márc. 23. 23:51
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*gyakran van, hogy
2017. márc. 23. 23:52
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
Möltözz el!
2017. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mert az olyan egyszerű a budapesti albérletárak mellett. Közben meg álljon üresen a ház, amit én újítottam fel.
2017. márc. 23. 23:57
 4/30 gnoomage ***** válasza:
30%
Mert mi más lehetőséged van? Ilyenek a szülők, úgyis bele fognak szólni, ha tényleg ennyire zavar vagy te költözől el, vagy ők...
2017. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Nincs. De ettől még beleszólnak :-)
2017. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%

Azon kívül, hogy idegesítő, van bármi egyéb hatása rád, hogy beszólnak?

Próbáld ki azt, hogy ha erről beszélnek, egyszerűen úgy csinálsz mintha nem hallanád amit mondanak. Egy ideig örjöngenek majd, aztán megunják. Ha reagálsz, akkor csak véget nem érő vita van belőle. Ha nem reagálsz, meg fogják unni.

2017. márc. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, szerintem az ên szüleim sem lejtenênek táncot örömükben, ha huszonêvesen ilyen ribi lenne belőlem:D
2017. márc. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%
Normalis szulo nem repdes az oromtol hogy a lanya ossze vissza kefelget. Majd megerted ha te is szulo leszel.
2017. márc. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Ez az ő házuk. Természetesen van beleszólásuk, hogy ki lehet ott.

Menj te fel a pasikhoz, abba nem szólhatnak bele.

2017. márc. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%

Mivel az ö házuk, te meg - elvileg - felnött vagy, ezért akár el is küldhetnek onnan, nem kötelesek eltürni, hogy prostitanyát csinálj a házukból.


Az, hogy te ribi vagy, abba nem szólhatnak bele, de abba igen, hogy ezt ne náluk tedd.

2017. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!