Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A felnőtt gyermek amíg szorgal...

A felnőtt gyermek amíg szorgalmasan tanul az egyetemen, a szülő miben támogatja, mi a normális?

Figyelt kérdés
Gondolok pl arra, hogy tandíj, kolesz, albérlet, kaja, telefonszámla, bérlet, könyvek, jegyzetek, szabadidő tevékenységek, stb?

2017. márc. 25. 13:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, megkerdezhetem, hogy milyen szakon vegeztel? Valamint amit irtal, hogy a szüleid azt mondtam, h tudnak "igy támogatni", azt a havi összegre es az albérletre gondoltad, vagy azon kívül?
2017. márc. 26. 20:38
 22/22 anonim ***** válasza:

Én a szüleimnél lakok, már ez nagy segítség, hogy nem kell albérletben laknom.

Mi például kölcsönösen segítünk egymásnak. Diákmunkázom, ösztöndíjam van. Segítek a rezsibe, olykor én főzök amihez mindent megveszek, fizetem a telefonszámlámat. Ha olyan van, hogy nem akarok 500 forintot bankkártyával kifizetni, vagy 4000ezret levenni róla 500 forintért, akkor kérek, és adnak. Most például felajánlották, hogy segítenek a jogosítvány megszerzésében, bár ezt egyelőre visszautasítottam, mert úgy néz ki, meglesz önerőből.


Mindenkinek más, ez a lényeg. A lehetőségekhez képest lehet segíteni. Az pedig mindenhol más :)

21L

2017. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!