Erre mit mondjak? 😯

Figyelt kérdés

Na szoval kb 2-3 hete veszekedtunk a tesommal en mondtam neki hogy fejezze be ne rugkapaljon mert faj..nem hagyta abba..erre szoltam anyumnak(nem a legjobb a kapcsolatunk) erre en lettem letolva hogy miert ordibalok..nem szoltam semmit aztan megint elkezdte. Erre elmondtam hogy a draga kisfia kezdte..erre felmergesedett es elkezdett utni...na jo turtem de vedekeztem a tedemmel..az ujjaval pont a terdemre utott es eltort az ujja..es most azt mondja h ''eltortem'' az ujjat...milyen lany vagyok en?

Nem ertem miert jatsza folyton ezt h mindenert en vagyok a hibas... 1. Hozza sem ertem az o hibaja..

Nagyon elegem van..

Valaku segitsen!!

14/l


2017. márc. 26. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hat igy jart. Ha a jatszoteren kezd utogetni valakit, tobb mint valoszinu nem a terd tori el a kis pici ujjat, hanem a szemely. Segiteni nem tudunk.
2017. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudom:( nekem akkor is lelkiismeret furdalasom van..jo hogy tenyleg az o hibaja meg minden de igazabol olyan gyerekesen viselkedik ha megkerdezem tol reggel azt mondja jobban lenne ha ma nem kellett volna latnia...ez nagyon rossz hatassal van ram..a jegyeimet tekintve is..ez a ket het alatt eleg sokat rontottam..amiert egesz evben dolgoztam odaveszett.. De mondjuk anyum ez nem erdekli...ettol nem kell felnem h leszid..de tenyleg eleg rossz h ilyen a viszonyunk..pedig eleg sok mindent megprobaltam mar:/
2017. márc. 26. 07:07
 3/9 anonim válasza:
100%
Beszelj valamelyik tanaroddal, hatha tud segiteni!
2017. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Az anyád hibája egyedül. Azt érdemli, amit kapott. A legtöbb nőnek a legkisebb fiú gyerek a kedvence. Ha kimondják, ha nem. Általában látványosan az öcsike pártján állnak. Ez nagyon gusztustalan.
2017. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Bu@i anyád van.
2017. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod! Bírd ki valahogy azt a pár évet, aztán menj el főiskolára, vagy lakj kollégiumban már a gimiben. Addig is keress sok elfoglaltságot, hobbit sportot, hogy minél kevesebbet legyél otthon. Máshogy nem lehet kibírni egy ilyen családban.
2017. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a legrosszabb h en szeretnek javitani a kapcsolatunkon...de ez igy nem megy.:pl. Kb 1 honapja megkerdeztem h miben segithetek.

Gondoltam ez nem is lenne olyan rossz kicsit beszelgethetnenk..meg minden..de nem igy lett.. En csinaltam mindent helyette mig o meg a tesom elment moziba..felre ne ercsetek..nem vagyok feltekem v ilyesmi de nem jol esett az teny es valo..es nem a legelso eset..:(

2017. márc. 26. 11:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Upssz.. Ertsetek**(irni az tudnom kene:'D)
2017. márc. 26. 11:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanárodat keresd meg és szólj neki, hogy otthon vernek, segítsen!
2017. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!