Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bármit kérek a szüleim azt...

Bármit kérek a szüleim azt mondják hogy NEM és elegem van ebből. Mihez kedjek?

Figyelt kérdés
Persze anyám és apám minden nap megisznak 2 dobos sört + apám még cigizik is. Én pedig akár egy nagyobb dolgot akár egy kis csokit kérek a boltba azt mondják hogy NEM vagy hogy TEDD VISSZA ha pedig valahova el akarok menni szintén ez a helyzet. Minden hétvégén részegek és csodálkoznak hogy UTÁLOM őket. Ha anyámtól megkérdezem hogy miért iszik, mindig vagy azt válaszolja hogy ő nem is iszik vagy azt hogy ne foglakozzak a felnőttek dolgával. Diákmunkára pedig nem szeretnék elmenni mert így sem vagyok valami fényes tanuló, hát még úgy. Régen több mindent megkaptam. Ha ezt felhozom nekik, azt mondják hogy régen kisebbek voltak az igényeim is de szerintem normális hogy ahogy növök nőnek velem az igényeim is. Mit csinàljak?16/F
2016. nov. 24. 22:47
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy nem vérszerinti gyerek vagyok.Ez úgy volt hogy "anyámék" gyereket akartak és nem lehetett nekik. Ekkor örökbefogadtak engem,2 hónaposan mert a vérszerinti szüleim a kórházban hagytak.
2016. nov. 24. 22:52
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Nekem kicsit hisztinek tűnik.

Milyen nagyobb dolgokat szoktál kérni?

2016. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

"Diákmunkára pedig nem szeretnék elmenni mert így sem vagyok valami fényes tanuló"


Fú, hamar eltanultad hogyan legyél ízig-vérig proli. Megy a sipákolás, vannak igényeid, de mindenért más a hibás, mindent mástól vársz. Most a szüleid, aztán az oktatási rendszer, az állam, a jegybankelnök, a "libsik", egy népcsoport... mindig lesz kit hibáztatni a nyomorodért, de hogy te megmoccanj és tegyél valamit az előrelépésért, hát az nem fog eszedbe jutni.

2016. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Itt is megy a bunkózás. Ha már annyira akartak egy gyereket hogy örökbe fogadtak jobban tennék ha végre foglalkoznának is vele. Megvárnám még 18 leszek és elhúznék otthonról. Tényleg nagyon zsugori lett mert a pia és a cigi a legfontosabb dolog. Pedig aztán egy 130 ft csoki nem nagy ár.
2016. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Most leoltjátok néhányan a srácot mert nem megy dolgozni, azért mert nem megy neki a tanulás. Nem lehet mindenki kitűnő, mellette meg még dolgozzon is. Legalább belátja hogy többet kell foglalkozni a tanulással. Ha eljárna még dolgozni is, lehet hogy csak bukdácsolna és tényleg semeddig nem jutna. És azzal hogy mivel ő is nő nőnek az igényei, mivel írta hogy csak csokit szeretett volna, nemhiszem hogy luxusautóra meg 200ezres telefonra gondolt.
2016. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Alkesz szulok mellett nekem se menne a tanulas.
2016. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Már megint a diákmunka ez már nevetséges. Az nem jut eszébe senkinek hogy ez a fiú esetleg lelki beteg? Még ha nem is kap meg mindent , talán a szeretet amit kérne nem kerül pénzbe. Mert aki örökbe fogad ahogy írta előttem is valaki becsülettel nevelje fel őt . Nem szeretik ,isznak stb. Nem elég baj ez neki? Inkább ki kell oktatni ...
2016. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Ha ennyire zavar miert nem jelented be a korulmenyeidet ? Lehet hogy kapnal egy masik csaladot, aki tenyleg szeretne egy gyereket es aki meg is becsulne.
2016. nov. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

Udolsó! Te gondolkodsz is mielőtt írsz?

2 doboz sört isznak ketten. Nem vesznek neki csokit. Ez tényleg nyomós érv, hogy feladja az eddigi életét és másik családot keressen. Igen, egy 16 éves fiú után kapkodnak a családok. Az intézetben meg biztos megkapja, amit megógajt.

Attól még, hogy nem olyan súlyos, hogy a gyámügyhöz forduljon, még neki eshet rosszul.


Kedves kérdező!

16 éves, rosszul tanuló fiú létedre kiváló a helyesírásod. Még vesszőket is használsz. Gratulálok! Van még (kamu) kérdésed?

2016. nov. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

baxod, 16 eves vagy aztan ugy hisztizel mint egy 4 eves ovodas.


Igenyeid? Mire?

2016. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!