Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám meghálálni a...

Hogyan tudnám meghálálni a szüleimnek, hogy felneveltek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 27. 02:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Tegyél kívánságaik szerint. Ha szeretnének unokat, alapíts családot. Te is, ok is boldogok lesznek. Vagy elj a közelünkben, stb. De szerintem csak élj boldog életet, ez egy szülő legnagyobb kivansaga, h gyermeke boldog legyen.
2017. márc. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Adj okot rá, hogy büszkék lehessenek rád. Add meg nekik mindig a tiszteletet.
2017. márc. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Élj normális életet.
2017. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Direktben meghálálni nem kell. Ha "normális" emberek, akkor nem várhatják el. A szülőnek, ha már gyereket vállalt, akkor kötelessége azt a gyereket a lehetőségeihez mérten felnevelni, segíteni a velnőtté válásban, és egyengetni az útját, amíg van rá mód, illetve igényli a gyerek (nem szabad túlegyengetni se, mert az érezheti úgy a felnőtt gyerek, hogy rátelepszenek). Ha a lányom felnő, nekem az lesz a legnagyobb hála a nevelésért, hogy látom azt, hogy boldogan él, és bejöttek a számításai. Éli az életét, saját maga szájaíze szerint. Csak azért ne alapítson családot senki, hogy a szüleinek "unokákat adjon". Ez marhaság. És ne is a szüleid beteljesületlen vágyait akard te magvalósítani. Ha normális a felfogásuk, akkor nem várnak el hálát azért, hogy felneveltek, de az, ha látják, hogy boldogan éled az életedet, az lesz nekik a legnagyobb hála.
2017. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

#1 - ne azert alapitson csaladot, mert a szulei szeretnek! Egy szereto szulo annak orul, ha a gyereke a sajat eletet eli.

En szulo vagyok, bar meg gyerekek a gyerekeim. En nem varnek kulon halat. Az eppen eleg, ha majd felnottkent is szeretnek es foglalkoznak velem, a csaladjuk szerves reszenek tekintenek. De ha te ilyen kerdest teszel fel, gondolom, ezek boven megvannak :)

2017. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Elso brutal, persze azert vallalj csaladot mert mas azt akarja. Jo vicc.


Nem kell meghalalni kulon, ok vallaltak a gyereket, abban a felnevelese is benne volt. Nyilvanvaloan merlegelni kell, hogy a cselekedeteiddel eddig örömet okoztal-e nekik vagy sem, lehet van hálálnivalod ha nehez volt veled valami extra modon. De ezt csak te tudhatod.

2017. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Ne pattintsd le oket ha parod/csaladod lesz. A legnagyobb hala.

A legtobb fiatal ha osszekoltozik a parjaval, gyereket szul, a szuloket onnantol egyfajta kellekkent kezeli, hivja ha vigyazni kell a gyerekre de ennyi....

Nalunk is szuper csaladi eletunk volt gyermekkoromban, ezert most is az :) Pl Szenteste nem kettesben Valentin napocskaztunk mikor mar kulon eltem, hanem termeszetes volt, hogy anyueknal toltjuk veluk.

Most mar en us anyuka vagyok de a fiammal rengeteg idot tolthetnek egyutt, vihetik nyaralni, kirandulni, akkir is amikor ok kerik, nem csak ha en kerem oket. Szenteste egyutt vagyunk (4 generacio!) es tiszteljuk oket.


Ennel szebben nem tudod meghalalni.

2017. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, hogy a hasznos válaszokat miért kell lepontozni.

Viszont egyetértek az előzőekkel, akik azt mondták hogy élj úgy, hogy boldog legyél. Hogy büszkék legyenek rád.

És hogy lássák, mennyire jó dolgot vittek véghez amikor felneveltek.

2017. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted, anyagilag is támogasd őket. Én ha meglátogatom őket, mindig veszek nekik ajándékot, de olyat, amire tudom, hogy szükségük van és nem telik rá nekik. Ha esetleg megszorulnak anyagilag, akkor tudj nekik segíteni. Persze ez csak az érem egyik oldala...
2017. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy baj ha ezt meg kell kérdezned...
2017. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!