Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak velem gúnyolódik állandóa...

Csak velem gúnyolódik állandóan az anyukám?

Figyelt kérdés

Amikor nem gúnyolódik akkor meg 'legjobb barátnőként' kezel és olyan infókat oszt meg amikhez szerintem semmi közöm mint mondjuk hogy be van gyulladva a méhe meg ilyesmik...

15/L



2017. márc. 19. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen információkhoz van közöd, mert ha pl. beviszi a mentő és te vagy vele, tudnod kell elmondani, mi baja és mit vett be rá. 15 éves vagy!

A többi részre meg nem lehet válaszolni konkrétumok nélkül.

2017. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
miket mond amivel bánt?
2017. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Hát van hozzá közöd, mert nem egy vadidegen, hanem az anyád és te is nő vagy.

Hogy miért szigorú néha- mert az anyád és nevelnie kell téged.

Néha kedves, örülj neki.

Sosem lesztek barátnők, mert ő az anyád, ettől független lehettek nagyon jóban, de igazgatni fog téged kb élete végéig.

2017. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11%

/ugyan ezért gúnyolódik- mert az anyád :D

Nekem is érhetetlen volt egy időben...

Hogy egyik kezével ad a másikkal elvesz. Ez van. Nekem sem a barátnőm, tudomásul veszem, hogy az anyám...

Kamaszként állati nehéz volt ezt a hülye viselkedést megértenem

2017. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!