Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mondanátok el az...

Ti hogy mondanátok el az anyukátoknak, hogy elhagytátok a mobilotokat? 19/l

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 21:28
1 2 3
 1/23 DuplaKV ***** válasza:
92%
Valahogy így: Anya, elveszítettem a mobilomat. Holnap be kéne menni a szolgáltatóhoz, és blokkoltatni a készüléket/kártyát.
2017. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól látom, jogilag felnőtt emberről beszélünk. Tehát amit első írt, magad is megteheted, a mamád, papád segítsége nélkül.

Amúgy így mondanám el: "Anya, elhagytam a telefont, de már intézkedtem a rendőrségen és a szolgáltatónál is."

2017. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
A holnap már késő, pár óra alatt akkora telefonszámlát lehet csinálni (ha nem feltöltőkártyás a telefonod), hogy maga a készülék a legkisebb problémád lesz... Komolyan mondom, ha előfizetéses vagy, MOST AZONNAL hívd fel az ügyfélszolgálatot és tiltasd le, a weboldalukon megtalálod az elérhetőségüket, ha nem szeretnél többszázezres telefonszámlát kapni...
2017. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Felnőtt nő vagy, em kell ehhez anyukád. Tiltasd le a kártyát minél előbb, aztán vegyél másikat. Ehhez ennyi idősen nem kéne, hogy bármi köze legyen a szüleidnek.
2017. márc. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem!


Az #53-as a legjobb választ adta, és a legalacsonyabb százalékra pontozták.


(Ráadásul még aggódott is a kérdező miatt).


Na mindegy, ennyit a %-os pontozási attitűdökből.

Pfff :(

2017. márc. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Én meg kerestem a màsik 48 vàlaszt a 4-es és 5-ös vàlasz között. :D
2017. márc. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Hmmm, hát én nem elhagytam, hanem betört a kijelzője, amit 50 ezer ft volt megcsináltatni. Megmondtam mindenféle kertelés nélkül. Szerencsére normális szüleim vannak, tudják, hogy bárkivel megeshet az ilyesmi (ráadásul mondjuk nálam totál nem az én hibám volt, mert történt velem egy kisebb baleset itthon, ami által egy hirtelen kézmozdulattal levágtam az asztalról a padlóra), szóval konkrétan kb. semmit nem mondtak rá. Egyébként előtte nagyon vigyáztam az összes telefonomra, soha egy karc nem volt egyiken se.

Ha eddig te is vigyáztál a cuccaidra, a szüleid idegei rendben vannak és nem vagytok nagyon rossz anyagi helyzetben, akkor nem hinném, hogy a szüleid nagyon kiakadnának rád emiatt. Persze boldogok biztosan nem lesznek a hírtől, de hát most már ez van.

Szóval én a helyedben csak odaállnék a szüleim elé, és elmondanám nekik, hogy mi történt, aztán reménykednék a legjobbakban.


Amúgy nem lehet, hogy ellopták? Biztosan elhagytad? Ha elhagytad, akkor hogyan? Talán ez sem mindegy. Mert ha pl. részegen bulizás közben elhagynám a telefonomat, akkor azért lehet engem se dicsérnének meg. :D

2017. márc. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

hármas pont hogy hülyeséget mondott mert nem lehet több százezres számlát csinálni!!


ott az egyedi értékhatár ami itthon a szolgáltatóknál 15-20ezer forint között van, plusz külföldön a cut off limit 50 euró, afölött nem kell fizetni...


amúgy meg nem biztos hogy tud intézkedni, ha nem az ő nevén van, akkor nem tuda elintézni

2017. márc. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha nem feltökártyás és nincs rajta valami kod hogy ne férhesenek hozá az adataidhoz ,akkor rögtön szolni szolgáltatodnak hogy tiltsák le számot,és minden belépési és egyébb érzékeny oldal,stb tartozo kodot megváltoztatni.illetve ha bevan kapcsolva a gps meg telefon is akkor megtalálhatod,esetleg.
2017. márc. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, de mielőbb tedd meg...

Hamar le kéne tiltatni, nehogy visszaéljenek vele, ha rossz kézbe kerül.

Ha meg jó kézbe kerül és nem szólsz, lehet az anyukád lesz az első, akit a becsületes megtaláló felhív a telódról, hogy visszajuttassa neked... Hogy van benne, Anya néven? :)

Én ha telefont találnék, tuti ilyen neveket keresnék benne, hogy anya, apa, otthon, becenevek, vagy a legutóbbi hívottakat, érted....

2017. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!