Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szólnátok anyukátoknak, ha...

Ti szólnátok anyukátoknak, ha nevelőfater szabadnapján korábban hazaértek suliból és egy idegen női kabátot meg cipőt találnátok otthon?

Figyelt kérdés
Rosszul éreztem magam suliban, hazamentem és ez fogadott otthon. Úgy tettem, mint ha semmit nem vettem volna észre és bementem a szobába. Nem tudom, hogy volt e valami, mert nem tűnt fel semmi nevelőfateromon.
2015. okt. 19. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen, elmesélném de csak úgy mint tény, nem színezném ki a történetet.
2015. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Kabátot meg cipőt?
2015. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem!


Gondolj a jövődre!!!

2015. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Akárki lehetett. Ha nagyon akarod, inkább a nevelőapádat kérdezd. Bár kamuzhat is, hogy a jehovatanúja volt, vagy egy pénzügyi tanácsadó, rég nem látott rokon, szomszédasszony, stb.
2015. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán értem. Nem láttál senkit, csak kabátot és cipőt?

Csak láttad, hogy mit csinálnak, vagy hallottad, hogy beszélgetnek, nem?

Nekem mondjuk egyértelmű, hogy ha hazaérek, akkor odamegyek ahhoz/azokhoz, aki otthon van/akik otthon vannak és köszönök.

Vagy bezárkóztak a hálóba? Mert az mondjuk elég gyanús :)

2015. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Én megkérdezném, hogy anya, vártunk ma valakit délelőttre, pl. biztosítóst? Csak mert láttam egy idegen kabátot a fogason... csak így, spontán jegyezd meg, olyan "gondtalan, fesztelen" hangnemben, nem aggódósan.
2015. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És hogy nem tűnik fel egy női jelenlét? Egy palotában laktok, hogy csak ennyit találtál belőle?:D
2015. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A nappali meg a hálójuk egyben van, nincs ajtó, de oda nem lehet belátni teljesen. Nem néztem körbe... Amúgy nevelőapám nyitott ajtót, akkor köszöntem neki.
2015. okt. 19. 14:33
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha lenne rá értelmes magyarázat (pl. rokon jött) akkor mondta volna,h gyere, itt a Kati nénikéd, köszönj neki.

Azért általában bármilyen vendég is jön egy házba, a családtagoknak illik üdvözölni, ha nem is hozzá jött.

Szóval szerintem is gyanús.

Ha nem félsz nevelőapádtól anyukád előtt kérdezz rá, h ki volt itt délután, nem láttam csak a kabátot, bocs h bunkó módon elfelejtettem beköszönni de rosszul éreztem magam, remélem nem vette illetlenségnek.

Szóval állítsd be úgy,h te aztán semmi rosszat nem feltételezel, nem konspiráltál.

2015. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
9 Ez mennyire átlátszó! ha én lennék a nevelőapa, innentől kezdve igazi kis genyónak nézném a kérdezőt :) Ellenben működőképes szerintem a kérdés, ha nem anyád jelenlétében teszed fel, csak kettesben a nevelőapáddal.
2015. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!