Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anya reakciója...

Tundercipello kérdése:

Szerintetek anya reakciója normális volt vagy túl reagálta?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőmmel mentünk mekizni. Megbízható anya is ismeri őt. Azelőtti nap többször is megkérdeztem hogy elmehetek-e. Igent mondott de fájt a foga és szerintem nem is figyelt rám. Na de elvittem a telóm biztos ami biztos. És hát kb. 3 óra lehetett (2-re szoktam otthon lenni) és kaptam a hívást nagy idegesen hogy hol vagyok. Én persze mondtam hogy ülök a mekiben(nagyjából 500 méterre van a lakásunktól) és hát mondani sem kell jól le lettem b**va hogy miért nem szóltam és jó nagy veszekedés..... Haza kellett mennem... és a legrosszabb hogy én mondtam a barátnőmnek hogy akkor menjünk mert akkor ráérek. Otthon persze nagy fejmosás meg papolás hogy mennyi szatír van meg stb.FÈL NÉGYKOR SOK SZATÍR VAN....... és kb. 1,5 napig nem szólt hozzám de mostmár megbékélt... Jogos volt??

Elfelejtettem leírni hogy elég önálló vagyok ill. megbízható és mentem már messzebbre is egyedül.

12/l



2017. márc. 31. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem túlreagálta. De legközelebb ha látod, hogy nem figyel rád, akkor kérd meg, hogy írja le, hogy elenged ekkor meg ekkor, ide meg ide.

Amúgy meg az a véleményem, hogy anyukád inkább menjen el fogorvoshoz ahelyett, hogy veled balhézna.

2017. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Mondanám hogy túl reagálta de csak 12 éves vagy lehet hogy nem jelent semmit. De akkor is na naa én is ideges lettem volna persze nem ennyire...
2017. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Végülis jó dolog, hogy aggódik érted, de ezt eléggé túlreagálta.

De mindenkinek lehet rossz napja, anyukádnak is.

2017. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
A helyedben visszaüvöltöttem volna, hogy előző nap többször emgkérdezted és igent mondott, gondolkozzon már, mielőtt indokolatlanul lecsesz.
2017. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit túlreagálta, na de van ilyen.


Az egyik válaszoló meg írta, hogy anyuka menjen fogorvoshoz. Ez kedves, de sajnos az életben nem biztos, hogy olyan egyszerű.

Én már kb 2 hónapja heti 2 alkalommal megyek, van, hogy heti 3 is belefér a rendelésbe, és a kezelés ütemébe. Mégis még mindig csillagokat látok a fogfájástól. Most is még azért lógok itt, hogy egy kicsit tereljem a figyelmet, mert hiába vettek be bitang erős fájdalomcsillapítót, nem elég. Lehet, hogy anyukának is ilyen gondja van, és ha fáj valami, akkor bizony az ember lánya türelmetlen, és figyelmetlen.

2017. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Többször is megkérdezted, mindig igent mondott.

Innentől már az ő baja, hogy nem figyelt oda rád.

Amikor pedig már tudta, hogy biztonságos helyen vagy, főleg nem kellett volna így viselkednie.

Előre mondja meg, ha nem enged el valahova, gondolom, amikor kérdezted, már akkor is tudta, hogy sok a szatír!


21/L

2017. ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

"Kicsit túlreagálta" meg "rossz napja volt"?


Azt a részt olvastátok, hogy 1,5 HÓNAPIG nem szólt emiat a kérdezőhöz az anya? Ha a kérdező eltúlozta, és csak fél vagy 1 hónapról volt szó esetleg, ez akkor is egy idegbeteg nőre utal.

2017. ápr. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm...légyszíves kedves utolsó olvasd el újra figyelmesen a kérdező történetét ....félre olvastál vmit.
2017. ápr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, valamit. A napot hónapnak....
2017. ápr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
92%

ÚRISTEN...


Volt barátnőm szülei voltak ilyenek. Ha kiléptek az utcára, akkor mindenkiben a potenciális ellenséget, támadót démonizálták. Szerintük a szomszéd csak őket figyeli egész nap. Az utcán mindenhol pedofilok és perverzek szaladgálnak. Én Pesti vagyok, és nem akarták felengedni a lányukat vidékről, mert "Pest veszélyes hely". Nagyjából úgy beszéltek róla, mintha minden nap AK-47-essel kellene küzdeni a túlélésért. A lányukat is mindig kocsival hozták-vitték.


Igazából a kérdezőnél sem értem az anya dühkitörését. 1 óra azért nem a világ vége, másrészt azért van ott a telefon, hogy megkérdezze mi a helyzet.

2017. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!